בקשה קבוצה לישועה לזיווג >>

מצב
הנושא נעול.

שרהלה

משתמש מקצוען
שלום חברה יקרה,

בשנה שעברה הייתי בקבוצה של 40 בנות שקיבלו על עצמן לקבל תוספת שבת 10 דקות וברוך ה' ראינו ישועות ובנות התארסו.
וזה ידוע שזכות השבת היא זכות גדולה מאוד ובכוחה להוריד ישועות וברכות רבות כמו שכתוב עליה : "כי היא מקור הברכה"
זכיתי, וברוך ה' נישאתי בשעה טובה. בתור הכרת הטוב לה' יתברך, אני מעוניינת להקים קבוצה של 40 בנות לקבלת שבת 10 דקות קודם.
זה הולך שכל שבוע מקדישים את הזכות הזו לבת אחת מתוך הקבוצה ולאחר 40 שבתות יש לכל אחת מהבנות זכות של תוספת שבת אחת של 40 בנות!!!

בת שמעוניינת לקחת חלק בזכות גדולה זו שתשיב לי במייל ונצרף אותה
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

:):)נשמח אם תוכלו להפיץ הלאה!:):)

תזכו למצוות ובשורות טובות בקרוב(:

שרהלה

משתמש מקצוען
מעולה.
לא לשכוח לשלוח לי למייל את השם שלכם. ואת השם לתפילה.
אני בונה את הקבוצה רק דרך ההרשמה במייל.
יישר כח ובשורות טובות!!

שרהלה

משתמש מקצוען
נשאר לנו עוד כמה בנות כדי ליצור קבוצה.
ניתן עדיין להצטרף....

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מעוניינת להצטרף!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה