דרוש מידע צריכת דלק טויוטה פריוס 2008

hovadya

משתמש רשום
מי שיש בידו את הרכב אשמח לדעת כמה צריכת דלק יוצא לו בתוך העיר ובמיוחד מעניין אותי מי שהוא בניברקי
וכמה יוצא לו מחוץ לעיר
פשוט יש לי את הרכב הנל אבל התחיל ליצרוך הרבה דלק במיוחד בתוך העיר למרות שהבטרייה תקינה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מי שיש בידו את הרכב אשמח לדעת כמה צריכת דלק יוצא לו בתוך העיר ובמיוחד מעניין אותי מי שהוא בניברקי
וכמה יוצא לו מחוץ לעיר
פשוט יש לי את הרכב הנל אבל התחיל ליצרוך הרבה דלק במיוחד בתוך העיר למרות שהבטרייה תקינה
בחורף לקח לי 1/18
בקיץ עם המזגן ירד ל 15-16

יוסף אדל

משתמש פעיל
לקח לי ממוצע בנסיעה שווה בתוך העיר (בירושלים שבתוך העיר זה לא מישור) ובין עירוני
1ל 17
בטרייה תקינה זו לא הערובה היחידה לחיסכון
יש עוד גורמים כגון צמיגים , פלאגים , טיפול 10אלף וכדו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה