התייעצות צריכה שתעזרו לי לחשוב : איזה גוף ישמח לקנות צמידי נגן לפעוטות?

מצב
הנושא נעול.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

חושבת לעומק

משתמש מקצוען
נכבה לי אח"כ דקה אחרי ההדלקה
זה דפוק?

אני לא יודעת מה להגיד לך.
יש לי בבית שני נגנים כבר כשלוש שנים. ממה שנראה מול הנגנים שנקנו כעת (עדיין לא הפעלתי אותם), יש שינויים חזותיים קטנים בין שתי הגרסאות.
יכול להיות שהאור שנכבה הוא חלק מהשינויים. או שהנגן כבר היה מוטען ברובו טרם ההטענה החוזרת.

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
מה יצא יש נקודת מכירה בב"ב?

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עדיף לך למכור בסיטונאות תשיגי מספרים של בעלי חנויות משחקים יש לי מס אחד אני אשלח לך.

ירושלמער

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
תודה לכולם
כרגע זה במודיעין עילית
אבל יכול להגיע לירושלים ובני ברק בית שמש ביתר אשדוד
כל קנית בודד תתקבל בברכה
בלת''ק אין לי בעיה שיעבירו דרכי ממודיעין עילית לטלזסטון או לאשדוד - אם מישהו מעוניין לתייג אותי כאן.

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
הצמידים בבני ברק הגיעו למשפחת כהן ברחוב צייטלין 9 (סוף הרב שך)
אפשר לתאם בטלפון 0527156246
מי שרוצה צבע מסויים, שתגיע בהקדם
כל הקודמת זוכה :)

אני רוצה בירושלים. איך אפשר?
איפה בירושלים?
הבת שלי מחר מגיעה להר נוף, ביום שלישי תהיה בסמינר הישן

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
@ירושלמער
יש לנו הזמנה באשדוד,
יש אפשרות להעביר דרככם?
אם כן, אפשר להתקשר ל 0548466799 - הרב בנימין יאקב לתאם איתו
תזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה