דרוש מתכון צריכה מתכון לשניצל דג

חיולה

משתמש מקצוען
עם פירורי לחם
ואגב, מאיזה דג מומלץ להכין שניצלים?

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
סול או מושט
את המושט אני אוהבת לחתוך לרבעים - יוצאים שניצלונים כאלו
ולהוסיף בביצה חרדל, ובפרורי הלחם זעתר
השאר כמו בשניצלים רגילים.

את הסול גם אפשר לטגן כמו שניצל רגיל
אבל יותר טעים לטבול רק בביצה מתובלת וקמח.

דיתי חן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מכינה גם מנסיכה,
מושלם!
מצפה בקמח,
אח"כ בביצה עם חרדל, מיץ לימון ושום,
ואז בפרורי לחם מוזהבים.
אם רוצים לקבל טעם חזק יותר,
אפשר לחזור שוב על הביצה והפרורים.
(קמח, ביצה, פרורים, ביצה, פרורים)

aשרהא

משתמש צעיר
משהו קצת מעניין יותר...
לשים בתבנית פרוסות עגבניה , מעל להניח את הדגים, לשים חרדל רק על החלק העליון ומעליו פירורי לחם מתובלים ולתנור
בתאבון

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
סבתא שלי הייתה מכינה מדג ברבונייה נראה לי שהוא קצת יקר.

sheyna

משתמש רשום
בדיוק עשיתי עכשיו מושט עם פרורים בתנור יוצא מדהים
מיונז, חרדל,שום כתוש, מיץ לימון,טיפה מלח ואבקת מרק עוף,תבלין לדג וקצת שמן
מתבלים פרורים איך שאת אוהבת 20 דקות בתנור ויוצא מעולה וקריספי מאד
ממליצה

ANANAS

משתמש מקצוען
סול לצפות בקמח, ואז בביצה ובסוף בפירורי לחם.

אפשר אחר כך לאפות בתנור עם "רוטב" של פלפלים מטוגנים, שום ותבלינים.

יוצא ממש טעים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה