תח"צ צריך שר תחבורה חרדי!!!!!

פצצת אטום

משתמש פעיל
הוא לא אמור לצאת כל 15-20 דקות?
הוא אמור.
ואז?
השבוע חיכיתי שעה וחצי,
אז נסעתי לכניסה לעיר ולקחתי 185 שנוסע לנווה אילן והלכתי ברגל.
בתנופה אמרו לי ש"יצאו 2 אוטובוסים מלאים מתחנת המוצא."
שטיות.

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
אולי ביהדות התורה כבר ראו את האשכול פה!!!
דפנה ליאל על החוק שמגבש ח״כ יעקב אשר לעיגון סמכויות סגני שרים: החקיקה הזו תאפשר לחרדים להיות אחראים בלעדיים בנושאים החשובים להם, כמו למשל בחינוך החרדי. ח״כ אשר יבקש להכניס את החוק להסכמים הקואליציוניים.
וגם בתחבורה מקלב יוגדר אחראי על הציבור החרדי ובא לציון אוטובוסים.......... והוא לא יצטרך לחתום על חילולי שבת וכדו'
הלוואי וזה יקרה -
סגן שר החינוך עם כל הסמכויות של השר לענייני החינוך החרדי וסגן שר התחבורה עם כל הסמכויות לענייני תח"ץ וכו'

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
׳דגל התורה׳ בהודעה כעת: בהיוועצות עם ראש הישיבה הגר״ג אדלשטיין - ההחלטה האידיאולוגית בעניין אי לקיחת תפקידי שרים בממשלה עומדת בעינה. חברי הכנסת של התנועה יכהנו בתפקידים בכירים אחרים, יו״ר ועדות וסגני שרים, וילחמו בכל כוחם בנושא מצוקת הדיור, נושא החינוך ובנושאים נוספים העומדים על סדר יומה של היהדות החרדית
(כל רגע)

רק מילים טובות

משתמש פעיל
לא התכוונתי לחוסר מקום בכבישים אלא לחוסר באוטובוסים בכלל (והרי לא ירכשו אוטובוסים
אם זה יהיה בחוק, הם ייאלצו לרכוש... (לא נורא הם לא יתרוששו מזה... זה הרבה פחות ממעשרגעלט מ54 מליארד ...)

ישרי

משתמש פעיל
דעה אולי לא פופולרית אבל
החלום שלי שהמפלגות החרדיות ימנו שרים חיצוניים מקצועיים,
תחשבו על תסריט של שר תחבורה מקצועי מטעם יהדות התורה,
מה גם שתמיד הייתה בעיה עקרונית/אידיאולוגית לקחת תפקיד שר,
כמה לזות שפתיים זה ימנע, כמה פיות זה יסתום.

הלוואי שמישהו שם ייקח זאת לתשומת ליבו, שיש כזאת אופציה לפחות..
ולגבי החוק הנורבגי החוק חל גם על סגן שר,
זאת אומרת שר מקצועי מתחתיו סגן שר חרדי
וחוק נורבגי על סגן השר
צודק לגמרי בא תרים עצומה בענין https://www.atzuma.co.il/create

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שטויות
אתה משקר ומוציא שם רע הוא עזר לי באופן אישי כמה פעמים, ומכירה עוד הרבה שהוא עזר להם (לדעתי אתה צריך לבקש ממנו מחילה).
מהמילים שכתבת נראה שאתה מאותו הפלג שלא זכה לקדש ש"ש וד"ל
קצת פוגע
(אולי גם את צריכה סליחה...)

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
יש כבר מודל שעובד מצויין בעיר ביתר
הדבר היחיד שצריך, זה לקחת את התוכנית עבודה שלהם (לקחו שם חברה חיצונית בזמנו שתכננתה את כל התח"צ שם)
ופשוט להחיל את אותו מודל בשינויי אדטפציה מתבקשים לכל עיר חרדית וחילונית כאחד
ישנם אנשים בעיקר בעולם שמומחים לעניני תח"צ והם אלו שמתכננים את התחבורה הציבורים בעולם בצורה שעובדת מאד טוב
הבעיה שפה נותנים את זה לאנשים שלא מומחים לעניין עם המון אינטרסים שונים ומשונים שגם מעולם לא ראו צורת רב קו בתלת מימד וזו התוצאה
אבל יש עוד בעיה שצריך להבין שהיא מהותית וזה מחסור בנהגים
יש מחסור של 3000 נהגים בערך וזו הסיבה שיש כל כך הרבה ערבים שכל חג שלהם כל התח"צ מושבתת ומדולדלת
וזה נושא שבלי לתת עליו את הדעת לא יעזור שום תכנון שבעולם

דבי ו

משתמש מקצוען
הוא אמור.
ואז?
השבוע חיכיתי שעה וחצי,
אז נסעתי לכניסה לעיר ולקחתי 185 שנוסע לנווה אילן והלכתי ברגל.
בתנופה אמרו לי ש"יצאו 2 אוטובוסים מלאים מתחנת המוצא."
שטיות.
מה שהזוי שלמבשרת שנמצא לא רחוק מקרית יערים יש 6 קווים שנוסעים לשם, ואילו לקרית יערים רק קו אחד.

אלעזר פרידמן

משתמש פעיל
שיעבירו חוק שאין להעלות יותר מ10 נוסעים בעמידה גם בנסיעות עירוניות
ונגמר הסיפור .
א. אתה רוצה שהסיוט של לראות עשרות אוטובוסים שלא עוצרים יחזור על עצמו גם בנסיעות עירוניות? עדיף כבר להידחס!!!
ב. זה לא ריאלי , מתי שהאוטובוס יעצור להוריד נוסעים כולם יעלו ואז הנהג יכבה את המנוע וכו' וכו'
ג. הפתרון האמיתי הוא לחייב תשלום על העגלות כמו שהיה עד לפני כמה שנים מה שהוביל לסגירת העגלות בד"כ , וזה מוריד את הצפיפות באוטובוס בחצי (נכון שזה קשה כמה ילדים בלי עגלה אבל מי שלא יכול להסתדר בלי זה שיתכבד לשלם על זה)

sap13

משתמש מקצוען
לא קראתי הכל. אבל בהחלט צריך שר תחבורה חרדי.
שמבין את הצרכים, ושבאמת יודע כמה המצב בעייתי, ולשר תחבורה חרדי באמת יהיה איכפת מהתחבורה החרדית כי הוא יודע מי משתמש בה הכי הרבה.
אלא שפה צריך לשים לב:
חייב שהחכי"ם שלנו והשרים, יבינו שהציבור החרדי מפוזר בכל הארץ.
ואם דואגים לתחבורה הציבורית, זה שינוי בכל הארץ לטובה. וכן לשכת פניות ציבור להקים בנושא הזה.
קחו דוגמא את כרטיסי המזון שדרעי הביא.
דבר מבורך, אבל על מי הוא הפיל את ההחלטה מי יקבל? העיריות. באיזורים החרדים זו מתנה.
אבל בערים חילוניות, זה ברוך אחד גדול. גם אם קיבלת 80 אחוז, הנשמה יצאה עד שהעבירו את הפרטים שלך אם בכלל.
אז צריך לשים לב שהחרדים לא רק בערים חרדיות.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
היתה תקופה שיצא לי להשתמש בקוי 'מהדרין' של בי"ש למי שמכיר.
הנסיעות תקתקו. אף פעם לא חיכיתי בתחנה זמן ארוך ואם היגיע אוטובוס מלא דאגו לנו מיד לחילופי.
הם פשוט מודאים שאין נוסעים שנשארו בתחנות.

בטוח לי שאם משרד התחבורה היה משקיע חשיבה+ משאבים+ מתיחס ברצינות המצב כאן היה נראה אחרת.
מה שקורה היום, שכל פעם לפני שאני זקוקה לתח"צ אני לוקחת בחשבון שיש מצב גדול שאצטרך מונית על חשבוני/ אחזור לביתי כלעומת שבאתי.
וזה מצב לא הגיוני. בעליל.

פטישון

משתמש פעיל
להגביל מספר נוסעים באוטובוס עירוני לא שייך בכלל
כל 100 מטר הנהג יתחיל לריב עם הנוסעים?
הפיתרון הוא הגברת תדירות אוטובוסים בשעות מלאות בכל יום ובזמנים עמוסים
בביתר הבנתי שדואגים שם מצוין בערבי חגים וזמנים כאלה

פצצת אטום

משתמש פעיל
מה שהזוי שלמבשרת שנמצא לא רחוק מקרית יערים יש 6 קווים שנוסעים לשם, ואילו לקרית יערים רק קו אחד.
נכון,
וגם הקו של אבו גוש - נווה אילן (185) שזה ממש קרוב לקרית יערים תמיד יוצא!!
אף פעם אין לו "שיבושים" (כשמתקשרים להתלונן לתנופה הם אומרים קבוע ש- "היה שיבוש בקו")

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
היתה תקופה שיצא לי להשתמש בקוי 'מהדרין' של בי"ש למי שמכיר.
הנסיעות תקתקו. אף פעם לא חיכיתי בתחנה זמן ארוך ואם היגיע אוטובוס מלא דאגו לנו מיד לחילופי.
הם פשוט מודאים שאין נוסעים שנשארו בתחנות.

בטוח לי שאם משרד התחבורה היה משקיע חשיבה+ משאבים+ מתיחס ברצינות המצב כאן היה נראה אחרת.
מה שקורה היום, שכל פעם לפני שאני זקוקה לתח"צ אני לוקחת בחשבון שיש מצב גדול שאצטרך מונית על חשבוני/ אחזור לביתי כלעומת שבאתי.
וזה מצב לא הגיוני. בעליל.
יש להם ניהול, סדר וארגון, מצויינים.
אחת הסיבות זה שהם באמת רוצים את טובת הציבור, וגם הם משתמשים בקווים (הם לא מקבלים רכב ממשרד התחבורה...)
ואגב, התחבורה מבי"ש לי-ם גם יותר טובה בזכות זה

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה