צריבה מדיסק און קי לתקליטור CD-R

יעילות

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עלי לצרוב מדיסק אונקי לתקליטור חומר רב לתקליטורי CD-R:
יש אפשרות לעשות זאת עם מדיה פלייר גירסה 11?
או עם תוכנת נרו?
הכרחי: איני מעוניינת בתוכנה חינמית שאינה לשימוש מסחרי, כי אני גובה תשלום עבור עבודה זו.
תודה רבה מראש על מענה ברור, יעיל ומהיר.
דחוף לי מאד.
מצ''ב צילום מסך של גירסת מדייה פלייר שבמחשבי.

קבצים מצורפים

• גירסת מדיה פלייר במחשבי.JPG
    KB 35.7 · צפיות: 6

יעילות

משתמש פעיל
עימוד ספרים
נכתב ע"י פרסומון;997587:
מה לא טוב בצורב המובנה של וינדוס?
לאיזה ווינדוס הכוונה?
לי יש XP, יש בו צורב?
אם כן איך הוא נקרא?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אז נתחיל מהתחלה.
אני הנחתי שהכוונה cd-r הכוונה לcd-rw, שזה אומר דיסקים רגילים לצריבה.
וכנראה שהכוונה היא cda, כלומר, קבצי שמע- audio.
אם הכוונה היא כפי שהבנתי בהתחלה, אז יש צורב מובנה בוינדוס, ע"י שלח אל> כונן תקליטורים.
ואם הכוונה לשירים שיהיה אודיו, ניתן דרך המדיה פלייר (גם מובנה- העתקה לתקליטור).
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה