עזרה צ'ק הופקד קודם זמנו- מה דינו?

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
צ'ק שהופקד קודם זמנו (כיום קודם), ונדחה
מה קורה איתו?
איפה הוא? ומה הבנק עושה איתו?
פועלים

D

Deleted member 107321

אורח
צ'ק שהופקד קודם זמנו (כיום קודם), ונדחה
מה קורה איתו?
איפה הוא? ומה הבנק עושה איתו?
פועלים
הבנק לוקח עמלת פקדון ויפקיד אותו בזמנו. (נראה לי שכך כתוב באתר כשמפקידים את הצק', אבל אנילא בטוח).

227

משתמש פעיל
בדיוק קרה לי לפני שבועיים בפועלים.
זה מופיע אצלם כמו כל צ'ק שלא הופקד טוב והוא נשלח יחד עם כל הצ'קים למסלקה ואחרי כמה ימים חוזר שוב לסניף ואז מתקשרים למפקיד הצ'ק שיבוא לקחת אותו. (זו סתם רוע לב או טפשות שהם לא ממתינים יום אחד ומפקידים אותו וזהו, אבל זהו המצב)
היה לי חבר שבמקרה דומה הם התיחסו לזה כמו צ'ק לגביה מאוחרת שגבו לו על זה 10 ש"ח.

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בדיוק קרה לי לפני שבועיים בפועלים.
זה מופיע אצלם כמו כל צ'ק שלא הופקד טוב והוא נשלח יחד עם כל הצ'קים למסלקה ואחרי כמה ימים חוזר שוב לסניף ואז מתקשרים למפקיד הצ'ק שיבוא לקחת אותו. (זו סתם רוע לב או טפשות שהם לא ממתינים יום אחד ומפקידים אותו וזהו, אבל זהו המצב)
היה לי חבר שבמקרה דומה הם התיחסו לזה כמו צ'ק לגביה מאוחרת שגבו לו על זה 10 ש"ח.
ויש עם מי לדבר?
או שהרגולציות הללו יעלו יותר משווי הצ'ק יחד עם כל הכאבי ראש?
יש למישהו מענה אנושי שם בפועלים?

227

משתמש פעיל
אין עם מי לדבר. אני לא יודע מה קורה בבנקים אחרים אבל בפועלים השירות הוא קטסטרופה.
מה שכן אפשר זה לכתוב הודעה לבנקאי דרך האתר, ותוך יומיים שלוש הם מתיחסים אליך, אבל לא בטוח שזה יועיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה