צפורן חודרנית

עולם חדש

משתמש פעיל
וואו ,בדיוק הייתי באמצע לכתוב פוסט על זה , גם אני מחפש מידע על ציפורן חודרנית עם כאבים חזקים מאד...

מני דגני

משתמש מקצוען
צריכים לפנות לרופא או אפשר לטפל לבד?
תלוי באיזה רמה הציפורן בפנים
אם זה רמה קלה מספיק להשרות במים חמים וסבון למשך כרבע שעה
לאחמ"כ לשים צמר גפן בין הציפורן לבשר לאורך הציפורן
אם תלכו לרופא זה מה שהוא יגיד אבל הוא לא יוציא את הציפורן
אם זה רמה קשה צריך ללכת לרופא שיוציא את הציפורן
ובכל אופן לא לנסות להוציא את הציפורן לבד זה רק יחמיר את המצב.

עולם חדש

משתמש פעיל
יש גם כאבי חזקים בכל הרגל , זה אומר שיש זיהום ?
למי צריכים לפנות?

סוכריה על מקל

משתמש רשום
בדיוק אני באמצע בירור
אצלנו זה אחרי כמה פעמים שכירוג טיפל הוציא את קצה הצפורניים. וזה חוזר פעם אחרי פעם.

משהו שמע על דר" קרף ?
יש עליו המלצות?

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
בדיוק אני באמצע בירור
אצלנו זה אחרי כמה פעמים שכירוג טיפל הוציא את קצה הצפורניים. וזה חוזר פעם אחרי פעם.

משהו שמע על דר" קרף ?
יש עליו המלצות?
צריך לדחוף צמר גפן ולתת לזה לגדול עד שכל החלק שחדר יגדל כלפי חוץ ואז לחתוך את הציפורן לא צמוד מידי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה