צלם וידאו מתחיל

דודיק

משתמש רשום
שלום לכולם
אז בתור אחד שתחום הצילום וידאו מאד מענין אותי
ואחרי שבתור בחור הסרטתי המון
(את כל האירועים בישיבה ועוד כעשרים חתונות)
החלטתי להתמקצע בעניין ולהתחיל לעבוד כמסריט חתונות
ויש לי כמה שאלות לפני שאני מתחיל

1.אם יש לכם סיבות למה לא כדאי לי אני אשמח לשמוע ("אני לא רוצה שתתחרה בי" לא נחשב סיבה;))
2.איזה מסרטה אתם ממליצים לקנות
3. איזה תקציב נראה לכם שאני צריך להשיג לצורך העניין
4.כשאני אתחיל באמת ולא רק בדיבורים אני (מקווה) אצטרך עורכת ווידאו (עדיפות למודיעין עילית) אז אני מקבל כבר מעכשיו המלצות (אין צורך בקו"ח שלמים לא באמת מעניין אותי שלמדת הנה"ח בסמינר...)
תודה לכולם

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
1) אם אתה הולך על זה תעשה את זה הכי טוב שאפשר. קח בחשבון שזה ארוע של פעם בחיים והלקוח מצפה שתשקיע את המירב.
2) אני אומר את זה בעדינות וכמובן בהסתייגות, אבל התחום הזה בעייתי לפעמים מבחינת שלום בית. אז אם אתה רווק, קח בחשבון שיכול להיות שאתה בוחר מקצוע שבעתיד יהיה בעייתי (גם אם אשתך לעתיד תדע על זה מראש). ואם אתה נשוי אני מציע לך פשוט להיות מודע לזה ולהסיק מסקנות שמתאימות לך.
3) רוב צלמי הוידאו בחתונות במגזר, נכון להיום, משתמשים בפנסוניק 160.

בהצלחה

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י דודיק;1682095:
1.אם יש לכם סיבות למה לא כדאי לי אני אשמח לשמוע ("אני לא רוצה שתתחרה בי" לא נחשב סיבה;))
זה מקצוע של עצמאיים עם רווחיות מוגבלת, תקופות ארוכות של חופש ותחרות מאוד כבדה.
2.איזה מסרטה אתם ממליצים לקנות
פנסוניק 160A
3. איזה תקציב נראה לכם שאני צריך להשיג לצורך העניין
מצלמה + תיק, סוללות, כרטיסי צילום, מיקרופון, סט אלחוטי, גלגלים עם חצובה וראש וידאו + 18% מע"מ.
יוצא בסביבות 30 אלף ש"ח וזה חושב לפי המצלמה הכי זולה בשוק החתונות.
אם נוסיף מצלמת גיבוי התקציב יעלה ל35-38 אלף שקלים.
4.כשאני אתחיל באמת ולא רק בדיבורים אני (מקווה) אצטרך עורכת ווידאו (עדיפות למודיעין עילית) אז אני מקבל כבר מעכשיו המלצות (אין צורך בקו"ח שלמים לא באמת מעניין אותי שלמדת הנה"ח בסמינר...)
תודה לכולם
אני הייתי מתחיל בללמוד ולהתלמד על המצלמה, לעבור על הצילומים ולהפיק לקחים. הרבה מים יכולים לעבור בנהר עד לשלב שבו באמת תזדקק לעורכת.

דודיק

משתמש רשום
אין רווחיות כי אין עבודה? או גם כשיש עבודה אין רווחיות.?

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צלם טוב יש לו עבודה.
אבל יש תקופות שאין חתונות..
ספירת העומר, בין המצרים, חגים וכו'
כדי להיות צלם טוב צריך הרבה מאד להזיע..

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
כתבתי "רווחיות מוגבלת". אין לי כוח להסביר כי זה יעורר ויכוח מיותר.
אומר זאת במשפט אחד: יש רווח אבל הוא מאוד מוגבל. תבין לבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה