ציציות של ילדים

ברייני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בניי בגילאי 5 ו7 צריכים כל יום ציצית נקיה מפאת הריח שדבק בהם.
ואני מכבסת הרבה והן נקרעות מאוד מהר.
הבו לי בבקשה עיצה, איך שומרים על ציציות?
תודה לכן..

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
לא נראה לי שיש פתרון, חוץ מלכבס בכביסה עדינה עם מגן ציצית, זה שומר עליהם קצת יותר זמן ולא יודעת אם זה משתלם יותר מלקנות כל פעם ציצית חדשה...

נחמדת

משתמש מקצוען
אני לפני הכביסה לוקחת את כל החוטים וקושרת ביחד לקשר גדול. מיד לאחר הכביסה אני מתירה את הקשר ותולה. כך החוטים נשארים מתוחים ולא מסתלסלים וגם כן לא נקרעים.

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מקפלים את הציציות בלבד בצורת אקורדיון עד שניהיה באורך אצבע בערך (מקווה שמובן..)
ואז מאגדים יחד בגומיה וכך מכבסים ואחרי הכביסה משחררים את הגומיה והציציות נשארות במראה טוב.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ובגיהוץ מגהצים גם את החוטים.
אני "עוטפת" את החוטים בבד של הציצית.
ומתנצל אבל המגן של הציצית לא שוה אצלי אפילו את המקום בארון שהוא תופס. יכול להיות שבפסח האחרון זרקתי אותו...

שיפוצניק

משתמש רשום
אשתי שמה את חוטי הציצית בתוך גרב וכך הם נשמרים.
מנסיון שלנו מרכך כביסה הורס את הציצית.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכבס ציצית בתוך רשת
לילדים יש לקנות ציציות עם חוטים יותר עבים שנקרעים פחות מהר

nc

משתמש סופר מקצוען
אני מכבסת אותן בתוך גרב כותנה לבנה

cyp

משתמש מקצוען
לא לשים א. כביסה רק ג'ל! ובלי מרכך!

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבעיה שלי לא איך לכבס זה יוצא מכובס פיקס, הבעיה שהחוטים נקרעים באופן מוגזם, תוך 4-5 לבישות החוטים באורך של חצי, וחלקם נעלמים. הילד עדין ולא מופרע.

stk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לאחר שהחלפתי כ20 ציציות בשנה לילד עדין במיוחד ומשלא צלחתי שיטות כביסה שונות
התחלתי להשרות את הציציות עם אב' כביסה ומים חמימים - משרה למעלה מיום
לאחר מכן מכניסה לגרב ומכבסת במכונה של 15 דקות רק בשביל השטיפה היסודית והסחיטה...
גם אני שמתי לב שהמרכך הורס ואב' כביסה מלבינה גם לא עושה לציציות טוב
(אבל על אב' מלבינה אני לא יכולה לוותר..)
ו- מיד כשהמכונה מסיימת אני מוציאה ומפרידה בעדינות את הציציות זו מזו ותולה בתוך הבית

ב"ה תוחלת החיים של הציציות עלתה ובגדול !!!

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לדעתכן הבדל בין ציצית גופיה לבין ציצית רגילה לגבי החוזק של החוטים?

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נראה לי שלשים ציצית במכונה (עם גומי, בתוך רשת, סגור בתוך גרב)זו דרך מהירה להרוס אותה, כדאי פשוט לכבס ביד-להשרות בגיגית עם נוזל כביסה וקצת קליה.

cyp

משתמש מקצוען
אין הבדל בחוזק אבל ציצית גופיה מתבלה יותר מהר כי חייבים לכבס אותה כל יום וציצית רגילה אפשר פחות אם נקי!

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו קונים לילדים חוטים עבים ומחזיק יפה מאד!
חסל סדר ספרית חטים כל בוקר האם פסולה היא הציצית או לא...

פרפר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י משהו אחר;2086997:
הבעיה שלי לא איך לכבס זה יוצא מכובס פיקס, הבעיה שהחוטים נקרעים באופן מוגזם, תוך 4-5 לבישות החוטים באורך של חצי, וחלקם נעלמים. הילד עדין ולא מופרע.

אצל ילדים קטנים החוטים נקרעים במהלך נסיעה על בימבה, הם נתפסים בגלגלים. אני מוצאת חוטים קרועים מסובכים על הגלגלים...

RUTYVE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גם אצלי אני רואה הרבה שנקרע לבני בן ה5 בגלל בימבה ואופניים
אבל חוץ מזה שכן בבנין שלנו שהוא מוכר ציציות ועושה גם לבד לאנשים . אדם אמין וישר מאוד אמר לבעלי פעם כשראה שהחוטים שלא מתחילים להפרם בקצה שאסור לכבס במכונת כביסה עם א כביסה רגילה לכביסה לבנה ( אני הייתי משתמשת בא כביסה של אריאל ) כי האבקות כביסה הורסות את הציציות וכתוב עליהן בפרוש שלא מתאים לצמר ! לכבס רק עם תינוקין !! אני עברתי רק לאחרונה לתינוקין אז לא יודעת אם זה נכון אבל אני מאוד מאוד סומכת על מילה שלו

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
לימדתי את בני בן ה4 להכניס את הציציות לכיס המכנסים
בעת הרכיבה על הבימבה או האופניים

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כד

א לְדָוִד מִזְמוֹר לַיהוָה הָאָרֶץ וּמְלוֹאָהּ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ב כִּי הוּא עַל יַמִּים יְסָדָהּ וְעַל נְהָרוֹת יְכוֹנְנֶהָ:ג מִי יַעֲלֶה בְהַר יְהוָה וּמִי יָקוּם בִּמְקוֹם קָדְשׁוֹ:ד נְקִי כַפַּיִם וּבַר לֵבָב אֲשֶׁר לֹא נָשָׂא לַשָּׁוְא נַפְשִׁי וְלֹא נִשְׁבַּע לְמִרְמָה:ה יִשָּׂא בְרָכָה מֵאֵת יְהוָה וּצְדָקָה מֵאֱלֹהֵי יִשְׁעוֹ:ו זֶה דּוֹר (דרשו) דֹּרְשָׁיו מְבַקְשֵׁי פָנֶיךָ יַעֲקֹב סֶלָה:ז שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וְהִנָּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבוֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד:ח מִי זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יְהוָה עִזּוּז וְגִבּוֹר יְהוָה גִּבּוֹר מִלְחָמָה:ט שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד:י מִי הוּא זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יְהוָה צְבָאוֹת הוּא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד סֶלָה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה