דרוש מידע ציפורי בכפר (חפץ חיים) חזרו לעבוד?

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא עונים שם לטלפונים.
יש למישהו מושג מה קורה שם?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מידיעה שהיית שם? אם כן איך הזמנת מקום? מנסה לתפוס אותם כבר יומיים ואין תשובה, השארתי הודעה ולא חזרו אלי.
לא הייתי שם בעצמי, מידיעה מקרוב משפחה שהיה שם בשבת האחרונה.

Trouble Maker

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
באמצ"ש הם כרגע מארחים סמינרים למחנות,
כדאי לברר לפני שסוגרים

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בוודאי שחזרו. כרגע לקבוצות.
אכן קשה להשיג אותם טלפונית. תנסו שוב ושוב.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מדברת על שישי-שבת, לא אמצע שבוע

כלבוניקית

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני תפסתי אותם היום.
צריך להתקשר אינספור פעמים, בסוף תפסתי אותם על הבוקר -
והם עדיין פנויים בבין הזמנים.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אני הייתי בקשר עם סוכן לגבי השבת הקודמת. לא היתה אפשרות להגיע בחמישי.
אגב, מלונות המהדרין עכשיו מפוצצים בהיסטריה, לא היה דבר כזה. התייאשתי מלנפוש בארץ.
מצ"ב פרטי הסוכן, מ" שבת בוקינג". לא השתמשתי בשירותיו בסוף אבל הוא היה זמין מאוד ואדיב:
Screenshot_2021-06-17-20-48-41-274_com.whatsapp.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה