תקשורת צינתוקים! עצה משפטית?

מצב
הנושא נעול.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
למדו להתקשר ממספרים ניידים..
חבל שבערב יום כיפור הם לא מודעים לצער שזה גורם.
בכל השנים זה היה יותר מורכב
השנה בעקבות פיתוח של חברת XXXX זה נהיה יותר קל והרבה יותר עשו את זה

קוויק

משתמש מקצוען
בעיה כי זה ממצפן קצת, שאולי יש כאלו שתורמים ואנחנו מפריעים לזה עם הטענות
אבל אחרי שבערב כיפור העירו את אבא שלי בשעת לילה מאוחרת, ואחרי שכל הימים האחרונים לא היה השאירו את הטלפון פנוי לנו בלי שיחה בכמה דקות, והגדילו לעשות אלו שלא מרימים להם, אז הם מנדנדים בהתמדה כל עשר דקות -
חשבתי שאם נחליט והרבה ינהגו כך, שכל מספר כזה עוברים למתרים אנושי ומבקשים ממנו להעביר הלאה שעצם השיחה גורמת לי לא לרצות לתרום למרות שאולי חשבתי על לעשות תרומה דרך האתר, ושיפסיקו להתקשר
אחרי שנתמיד בזה, והם יקלטו שהטלפניות יושבות רק בשביל לקבל כאילו שיחות, אולי יהיה שינוי.

והערת אגב - יש כאלו באמת תורמים ככה? כי לא מצליחה להבין, מי תורם על כל העצבים שזה גורם, ומצב שני אם לא תורמים, בשביל מה הם ממשיכים, רק בשביל הפרסומת ולהיות על המפה כמו כולם?

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בעיה כי זה ממצפן קצת, שאולי יש כאלו שתורמים ואנחנו מפריעים לזה עם הטענות
אבל אחרי שבערב כיפור העירו את אבא שלי בשעת לילה מאוחרת, ואחרי שכל הימים האחרונים לא היה השאירו את הטלפון פנוי לנו בלי שיחה בכמה דקות, והגדילו לעשות אלו שלא מרימים להם, אז הם מנדנדים בהתמדה כל עשר דקות -
חשבתי שאם נחליט והרבה ינהגו כך, שכל מספר כזה עוברים למתרים אנושי ומבקשים ממנו להעביר הלאה שעצם השיחה גורמת לי לא לרצות לתרום למרות שאולי חשבתי על לעשות תרומה דרך האתר, ושיפסיקו להתקשר
אחרי שנתמיד בזה, והם יקלטו שהטלפניות יושבות רק בשביל לקבל כאילו שיחות, אולי יהיה שינוי.

והערת אגב - יש כאלו באמת תורמים ככה? כי לא מצליחה להבין, מי תורם על כל העצבים שזה גורם, ומצב שני אם לא תורמים, בשביל מה הם ממשיכים, רק בשביל הפרסומת ולהיות על המפה כמו כולם?
חשבתי על משהו יותר מענין בנושא.
הרי את הפקידה זה פחות מעניין אם יתרמו או לא, היא מקבלת את ה 32.2 ש"ח לשעה והולכת הביתה, ולא בטוח שהיא תעביר את המידע לממונים עליה.
לכן, חשבתי אולי רעיון להגיד להם שרוצים לתרום סכום נכבד, ולבקש במקביל את הכתובת מייל של האחראי בשביל איזה בקשה או משהו, ואז להציף לו את המייל בנושא הזה.

קוויק

משתמש מקצוען
חשבתי על משהו יותר מענין בנושא.
הרי את הפקידה זה פחות מעניין אם יתרמו או לא, היא מקבלת את ה 32.2 ש"ח לשעה והולכת הביתה, ולא בטוח שהיא תעביר את המידע לממונים עליה.
לכן, חשבתי אולי רעיון להגיד להם שרוצים לתרום סכום נכבד, ולבקש במקביל את הכתובת מייל של האחראי בשביל איזה בקשה או משהו, ואז להציף לו את המייל בנושא הזה.
רעיון מצוין
הבעיה, כנ"ל גם בתביעה משפטית שלא ברור אם אין בעיה הלכתית

ואני כן חושבת שיענין את הפקידה, שעוד אחת ועוד אחד יתרעמו עליה היא תדע מה לעשות בנידון
לא שהיא אשמה, אבל היא לוקחת בזה חלק

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אין היום שום פקיד/ה הכל זה דרך האשראי

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
רעיון מצוין
הבעיה, כנ"ל גם בתביעה משפטית שלא ברור אם אין בעיה הלכתית

ואני כן חושבת שיענין את הפקידה, שעוד אחת ועוד אחד יתרעמו עליה היא תדע מה לעשות בנידון
לא שהיא אשמה, אבל היא לוקחת בזה חלק
בעיה הלכתית של גניבת דעת
והם , לטענתך, עברו על גזל שינה
"הגונב מן הגנב פטור"

תותית י.

משתמש מקצוען
אני לא אשכח את התקופה שהייתי רווקה מחכה לשידוך
הייתי יוצאת לפגישות וחוזרת מתוסכלת לפעמים
ואז פתאום מחייג אלייך מספר תמים, אתה חושב אולי זה מישהו מעניין שירים לי עכשיו, מרים ושומע צעקה גדולה אם לא צרחה באוזניים: "מעוכבי שידוךךךך?"
לא אמיתיייייי:devilish::devilish:

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני מדבר עליו - הרשימה החלקית שהוא מצנתק בכל יום.
0548479151
0534144234
0504119440
0504107320
0548479146
0548478929
0504120868
0504109649
0534174535
0548479152
0548478725
0583273078
0504119704
0548479149
0504113603
0504122045
0548478745
0504122503
@אבאבאבא אותו אדם מצנתק את כל המספרים, הוא רק מחליף....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה