צילום מוצר

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ביקשו ממני לצלם עיצוב בלונים, וכיון שאני לא כ"כ מתעסקת בצילומי מוצר אני קצת מתקשה עם ענין ההשתקפות. הסופטבוקס והמטריות נראים היטב בבלון החצי-שקוף. יש פתרון כלשהו?
אני לא יכולה להוריד את המטריות כי אז ישרף המוצר ביחד עם הרקע, ואת הסופטבוקס אני צריכה לריכוך, כך שגם הוא לא יכול לרדת מהפלש

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
השתקפות של סופטבוקס היא יפה, ממש לא מפריע שתישאר.
את כל ענין השריפות לא ממש הבנתי,

זה צריך רקע לבן חלק צרוב?

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה צריך רקע לבן חלק צרוב?[/QUOTE]

כן.
ההשתקפות הנוספת היא 2 המטריות ששורפות את הרקע

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם הן עומדות מאחורי הבלון אין סיבה שיראו אותן,

(ואם המוצר לא גדול במיוחד את יכולה לנסות לכבות את אחת המטריות.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה