צילום וידאו על DSLR

צלמת וידאו

משתמש רשום
טוב, יש לי עוד שאלה:

מה דעתכם, לקנות מצלמה DSLR מהמתקדמים שיש בהם אפשרות של צילום וידאו ב-HD ולצלם איתה וידאו באירועים?

אני רוצה אפשרות להציאה את שירותי בתור צלמת ודיאו וגם סטילס? כמובן שלא באותו אירוע.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מצטרף ליוסלה. רעיון גרוע.

אלא אם כן את רוצה לעבוד מאוד קשה, להוציא הון על אביזרי עזר יקרים ומורכבים, להתמודד עם אין ספור משימות תפעול, בשביל לצלם HD שאף לקוח לא יבקש ממך..

צל99

משתמש פעיל
רעיון גרוע ביותר למי שלא התרגל לענין.

איני צלם וידאו אבל מהתבוננות מהצד אני צופה שתוך זמן לא ארוך שמוש בDSLR לוידאו בארועים יהיה דבר שבשיגרה.

צל99

משתמש פעיל

איני צלם וידאו אבל מהתבוננות מהצד אני צופה שתוך זמן לא ארוך שמוש בDSLR לוידאו בארועים יהיה דבר שבשיגרה.

Y

yossmor2

אורח
נכתב ע"י msphoto;563886:
מצטרף ליוסלה. רעיון גרוע.

אלא אם כן את רוצה לעבוד מאוד קשה, להוציא הון על אביזרי עזר יקרים ומורכבים, להתמודד עם אין ספור משימות תפעול, בשביל לצלם HD שאף לקוח לא יבקש ממך..

לא לגמרי נכון,
כל האביזרים כולל המצלמה לא יוצא יקר יותר ממצלמת וידאו HD איכותית,
מה שכן נכון הוא שצריך סט עדשות פריים איכותיות,
וכן להתאמן המון, אבל המון על פוקוס ידני, שזה לא פשוט.
והלקוחות מתחילים בהחלט לבקש HD.

נכתב ע"י צל99;564032:

OK
למרות מה שכתבתי, אני לא רואה את זה נכנס לארץ בקרוב,
אנשים עדיין רוצים לראות חבר'ה כמו יוסלה עם "בלוק" על הכתף ורק אז הם מרגישים בטוחים שיש צילום וידאו.

לסיכום,
הרעיון לשלב בין השניים אינו נכון,
אם את צלמת וידאו (וטובה כמו שהחמאת לעצמך) אני בטוח שיש כאן הרבה שישמחו לעבוד איתך.

רוצה לקנות סטילס, תחשבי סטילס (למרות שאחד הפיצ'רים הוא גם צילום וידאו).

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י yossmor2;564038:
לא לגמרי נכון,
כל האביזרים כולל המצלמה לא יוצא יקר יותר ממצלמת וידאו HD איכותית,
מה שכן נכון הוא שצריך סט עדשות פריים איכותיות,
וכן להתאמן המון, אבל המון על פוקוס ידני, שזה לא פשוט.
והלקוחות מתחילים בהחלט לבקש HD.

טוב ידעתי שזה יבוא..

מצלמה עדשות ואביזרים יעלו יותר ממצלמה טובה ברמה מספיקה לצלמת. (אגב, ויתרת בקלות על אופציה לזום.. עדשות פריים..)
להתאמן המון על פוקוס ידני - על זה דיברתי ב׳עבודה קשה׳ שלא לדבר על החזקה לא נוחה וכו׳
והלקוחות במגזר החרדי ממש לא מבקשים HD. ואני לא מכיר צלם וידאו שמוסר ללקוח בלו ריי.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י msphoto;564169:
טוב ידעתי שזה יבוא..

מצלמה עדשות ואביזרים יעלו יותר ממצלמה טובה ברמה מספיקה לצלמת. (אגב, ויתרת בקלות על אופציה לזום.. עדשות פריים..)
להתאמן המון על פוקוס ידני - על זה דיברתי ב׳עבודה קשה׳ שלא לדבר על החזקה לא נוחה וכו׳
והלקוחות במגזר החרדי ממש לא מבקשים HD. ואני לא מכיר צלם וידאו שמוסר ללקוח בלו ריי.

הגזמת.... פה היה צלם שהתרברב לא מזמן על איכות הHD של הצילומים שלו....
(בדקתי... הוא לא מעביר ללקוחות בלו ריי)

צל99

משתמש פעיל
לצלום חתונה ממש לא חובה להשתמש בעדשות פריים.

לגבי הפוקוס.
אני חושב (ותיכף יקפצו עלי) שזה יכנס לשוק בדור הבא שהפוקוס העוקב יהיה דבר שניתן לסמוך עליו...

החזקה לא נוחה? כבר כיום יש מספיק פתרונות לזה.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י צל99;564438:
לצלום חתונה ממש לא חובה להשתמש בעדשות פריים.

לגבי הפוקוס.
אני חושב (ותיכף יקפצו עלי) שזה יכנס לשוק בדור הבא שהפוקוס העוקב יהיה דבר שניתן לסמוך עליו...

החזקה לא נוחה? כבר כיום יש מספיק פתרונות לזה.
עדשות הסטילס נכנסו כבר מזמן לשוק הוידאו. היום ב2000$ ניתן לקנות עדשת סטילס מיוחדת שמתחברת למצלמת הוידאו או לחלופים ב650$ אדפטר שמאפשר לחבר למצלמת וידאו כל עדשת סטילס שתרצו.
הבעיה שזה לא מתאים לצילום אירועים. זה בלתי אפשרי להשתלט על הזום והפוקוס בתוך התרחשות, ובשביל זה נועדו עדשות הזום.
שתבינו משהוא, התמונת וידאו הלכאורה יפה ממצלמות הDSLR נובעת מהעדשה ולא מהמצלמה.

צל99

משתמש פעיל
לכן כתבתי שבדור הבא של המצלמות יהיה פוקוס עוקב אמין הדבר יהיה נוח יותר.
ועיקר ההבדל הוא החיישן לא העדשה.

Y

yossmor2

אורח
חברים, עד כמה שאני מכיר, המגמה בדיוק הפוכה מכל הנאמר כאן.....

יצרני מצלמות הוידאו הבינו את היתרון בשימוש בחיישן גדול יותר כמו זה הקיים במצלמות DSLR ולכן מתחילים לייצר מצלמות וידאו עם חיישן גדול יותר והגוף תואם עם/בלי מתאם לעדשות סטילס.
כך, שעתידו של הפיצ'ר וידאו בסטילס לא לגמרי ברור.

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י yossmor2;564956:
חברים, עד כמה שאני מכיר, המגמה בדיוק הפוכה מכל הנאמר כאן.....

יצרני מצלמות הוידאו הבינו את היתרון בשימוש בחיישן גדול יותר כמו זה הקיים במצלמות DSLR ולכן מתחילים לייצר מצלמות וידאו עם חיישן גדול יותר והגוף תואם עם/בלי מתאם לעדשות סטילס.
כך, שעתידו של הפיצ'ר וידאו בסטילס לא לגמרי ברור.

אתה מדבר על מצלמות כמו הסוני NEX VG10??

בסופו של המוצר יהיה בכיוון דומה ליכולות הקיימות כיום רק בתצורה מעט שונה.
אבל גם השמוש במצלמות DSLR יכנס לשמוש....

Y

yossmor2

אורח
כן,
כמו שזה נראה צילום הוידאו עובר "אבולוציה", לגבי הסטילס זה יכול להישאר אבל גם זה חייב לעבור שינוי מהותי באופן התפעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

הורות • אתגר 21

לוח מודעות

למעלה