תנו לי ביקורת צילום אמזון

Yonif

משתמש פעיל
צילום מקצועי
IMG_3210-Recovered.jpg

יוסף אילוז צילום אירועים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לדעתי אתה צריך לשפר כמה דברים קרטיים בתמונה דבר ראשון פחות מתאים לצלם מוצר לבן על רקע לבן 2- הזווית של המוצר אולי קצת בנאלית היא יותר מעניין להעין אם תצלם את זה מזווית אחרת אני מתכוון קצת לסובב את המוצר ולבוא טיפה מלמעלה או ממטה בקיצור לא זווית שיגרתית של עין זו דעתי הרבה בהצלחה
או שתחשוב פשוט לצלם את המוצר בתוך פריים של מוצרים שמתאימים כמו באמבטיה וכו

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לדעתי מתאים מאוד
זה צילום שמטרתו אינפורמטיבית, רקע לבן זה מה שהולך בצילומי מוצר, אין שום בעיה בצילום לבן על לבן (אני מצלם (גם) כך כלות) כל עוד זה נעשה נכון ומדויק.

נראה לי שכדאי להבהיר מעט.

גרפקליק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אמזון דורשים רקע לבן

יוכבד שכטר

צילום יוצר, מציאות.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לבן על לבן?! מה הבעיה?!
מקובל מאד בצילומי מוצר, גם אם המוצר לבן.
גם לדעתי כדאי להבהיר.

אגב, בצילומים אומנותיים זה יפה מאד לבן על לבן (כמו שמאיר אמר על כלות) זה קשה ודורש תשומת לב מרובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה