בקשה ציור חנוכיה על דף חשבון - היה במרווה לצמא לפני שבועיים

אני אני

משתמש פעיל
גזרנו דף הוראות לציור חנוכיה על דף משבצות - חשבון ממרווה לצמא, ונעלם לנו. יש למישהו לעלות לפה? או אולי ממקום אחר? תודה.

שמעון963852741

משתמש פעיל
לא יודע מה היה במרווה לצמא.
כן יודע מה עשינו כילדים.
מסמנים שלוש פסים, שורה רווח ושורה אחת מתחת עוד שלוש מקבלים לאלה שמעליהם, מהכי שמאלי מורידים פס באלכסון לפס האמצעי בשורה מתחת, וכן בפס שלימינו, את הפסים הנטושים מקשרים באלכסון לכיוון השני עד הפס האלכסוני הקיים, וכן הלאה, ועד"ז אפשר גם בארבע פסים ובחמש.
מקווה שהועלתי.

אני אני

משתמש פעיל
לא יודע מה היה במרווה לצמא.
כן יודע מה עשינו כילדים.
מסמנים שלוש פסים, שורה רווח ושורה אחת מתחת עוד שלוש מקבלים לאלה שמעליהם, מהכי שמאלי מורידים פס באלכסון לפס האמצעי בשורה מתחת, וכן בפס שלימינו, את הפסים הנטושים מקשרים באלכסון לכיוון השני עד הפס האלכסוני הקיים, וכן הלאה, ועד"ז אפשר גם בארבע פסים ובחמש.
מקווה שהועלתי.
אני אנסה לצייר זאת, מקווה שהבנתי. תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה