ציורי שמן חדשים-נא לחוות דעה!

• פותח הנושא amr
  • פורסם בתאריך

amr

משתמש רשום
אני מציירת להנאתי, ציורי שמן חמודים.
האם נראה לכם שאפשר לשווק היום דברים כאלה?

קבצים מצורפים

• SDC10548.JPG
    1 MB · צפיות: 11

yosil

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אמנם אני לא בתחום הציור, אבל כמה פרטים שיעזרו לך.
השוק של ציורי שמן בסגנון שלך הוא בעיקר 'מצב רוח' כלומר אומנות בה האומן מעביר 'רגש' מסויים בציור, וזה לסלון, לקשט את הקיר. בציור הזה מבטאת 'קודרות', מרה שחורה. אבל, זה מה שאנשים אוהבים ולכן את כן צריכה לדעתי לנסות לחפש את אתרי האינטרנט (ולאו דווקא בארץ ואולי אפילו דווקא לא...) שמשווקים דברים בסגנון.
(אולי אפילו איביי?!)

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש בציור הזה משהו מיוחד.. הוא ממש מושך להסתכל עליו.
יש בו קווים מאוד מעניינים, צבעים שמביעים היטב את האווירה.
ויש לך אומץ במשיכות מכחול, למרות שלפי מה שאני רואה, את קצת מגבילה את עצמך, שחרור בציור, יעשה לתמונה רק טוב.
שתי הערות:
1. מה קורה שם מתחת לספינה, יש שם קו אחד שלא ברור מהו (השתקפות? עוגן?)
2. את יכולה באמצעות כמה כללים בסיסיים בקומפוזיציה, להקפיץ את רמת הציור, כדאי להשקיע יותר בתכנון של התמונה, מבחינת מיקום, חיתוך וכו'
הרבה הצלחה

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
ציור מרשים ביותר! המשחק עם הגוונים ממש יפה.

הייתי עושה את המפרשים לבנים יותר, הם מתמזגים עם צבעי השמיים.. כמו כן הייתי מבהיר מעט את התמונה ע"י הוספת גוונים בהירים. הכל מעט אחיד וכהה.

בנוסף, על פי המפרשים מדובר בספינה ולא בסירה, לכן הייתי מוסיף לה מאחור את הקבינה.. ולא ממשיך את המעקב עד הסוף.

מצדו הימני של חרטום הספינה הציור קצת יוצא מפורפורציה.

יפה מאוד ובהצלחה!

קקטוס - אני מחזק את דבריך, ולכן הבאתי לך צילצולייק. זה הרעיון של הפעמון הקטן הזה... לחזק דעה / להחמיא בשקט. אז אל תהיה קשה עם עצמך ותחשוב שהתגובה שלך לא מוערכת בעיניי ;)

אולי מעניין אותך גם...