צובעת את השגרה במגוון רחב של גוונים

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לאחר צפיה משותפת שלי ושל הבן שלי בקליפ של 'קלי-קלות' יצירתי, החלטתי לעשות סוף לכל שברי הצבעים שמסתובבים בקופסה ואין להם שימוש לפה או לשם. הזמנתי תבנית סיליקון באליאקספרס, הוא גזם את הצבעים, אני אפיתי.
15 דקות, 150°. שאלתי רב, אין בעיה.
והרי התוצאות טדדדם טדדדדם.
צפה בקובץ המצורף IMG_0329.JPG
ככה הן יצאו מהתבנית. איך הן נראות מהצד השני?

ככה:
IMG_0336.JPG

הבן שלי אהב והתלהב. ואני הייתי חייבת להתנסות גם:
צפה בקובץ המצורף IMG_0338.JPG
3 גלגלים בלבד, תראו איזה עושר רבגוני.

P1000258.JPG
P1000256.JPG

לא זוכרת כמה גלגלים היו בשימוש, מה שבטוח - התוצאה מהפנטת.

בפוסט הבא - הצבעים האישיים שלי, והמסקנות.

אינטלגנטית

משתמש צעיר
איזה יופי!!!
תוכלי לתת פרטים מדויקים יותר / קישור לצפיה?

שוקלת לקנות חבילת צבעים למטרה זו...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
טעמתי וראיתי כי טוב. במכירה של משנת יוסף הזמנתי לעצמי 3 חפיסות של צבעי פרפר/תוכי (לא, לא אסטרא... חבל על הכסף!), ובמקום ללכת להכין שבת - החלטתי לאפות לי לילה צבעוני.
הוספתי נצנצים, והרי התוצאה.
P1000263.JPG

להכין אותם לקח בערך שעה, אבל היה שווה. הבן שלי לא יודע מה אני מחביאה לו מתחת האף, ולמען האמת - יש לו משל עצמו, הוא לא חייב גם את שלי... הספיק לי למעשה רק 2 חבילות צבעים מתוך השלושה, כך שאת השלישי נתתי לו, שיהנה. יש כסוף וזהוב עם נצנצים, וזה חשוב!

אחרי האפיה לא יכולתי שלא לנסות:
1 מותק באני.jpeg
2 פרחוני.jpeg
3 פיל סגול.jpeg
4 תודה!.jpeg
5 מזרח.jpeg

המסקנות שלי:
  1. מותר לאפות צבעים בתנור, שאלתי רב (למפרע), ואין חשש ובעיות. למעשה, הנחת היסוד שלי היא שאם הם לא רעילים - אין בהם גם בעיות כשרות, כי זה היה חייב להיות מצויין על האריזה. כמה פעמים ילדים מכניסים צבעים לפה? מן הסתם השמנים שיש בהם הם תוצרים של נפט או שומנים צמחיים.
  2. התבנית: הזמנתי תבנית סיליקון של דונאטס פיציים חמודים כאלו, 3X6. לילדים קטנים זה מדי קטן, עדיף ורצוי להזמין את אלו שבגודל 2X3. יוצא ענק, וחזק, וכיפי.
  3. כשממלאים את התבנית - כדאי להשאיר כמה שפחות חללים. ההמסה מכווצת את הנפח מאד, וצבע דק מדי לא נעים ושביר מאד.
  4. יש צבעים שמפרישים את השומנים שלהם. התוצאה יוצאת טובה, אבל רק בחלק המתעגל (התחתית של התבנית), כי השומן צף למעלה, וזה מעצבן ומפריע בחויית הצביעה. להבא, לא כדאי להתקמצן ולקנות צבעים זולים, כדאי להשקיע באיכות ממוצעת+. 2 חבילות של 12 צבעים זה לא סוף העולם.
  5. ממלאים את חלל התבנית (לכו לשוטט באליאקספרס!!! זה לא קשה בכלל לחפש 'תבנית עובש דונאט'), מכניסים לתנור מחומם מראש לחום של 150°, למשך 15 דקות. הצבעים נמסים ואם אפשר לצפות - זה מרתק ומהפנט. ההמסה גם מערבבת וממזגת אותם בעדינות זה לתוך זה. אפשר גם לערבב אחר כך - מיד אחרי ההוצאה מהתנור בקיסם שיניים, כדי להגביר את אפקט הצבעוניות.
  6. הצבעים מתקררים מהר מאד, וזה כיףףףף! מיד כשזה מתקרר, אפשר כבר להוציא מהתבנית.
  7. אי אפשר לצייר דברים עדינים מדי. זה כיף כדי לצבוע דברים גדולים, במהירות, בחויה של יצירה. אבל בשביל דיוקים - זה לגמרי לא יצליח (אלא אם כן יש תבניות יעודיות. מצדי - שפיצים או משהו בסגנון... אם מישהי מוצאת - אשמח ללינק...)

ותזכורת, תודה שהייתן איתי עד כאן.
רק מעדכנת - זה צביעה בגלגל אחד בלבד! (מוזמנות לנחש איזה...)
תודה.jpeg

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מקסים

צבעוניות עליזה

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הופס, שכחתי מסקנה אחת...

הוספתי נצנצים, אבל לא היה כל כך שייך לערבב אותם כמו שצריך. הם די נשארו בשכבה השומנית העליונה, וחבל. להבא - זה מיותר להוסיף.

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
טעמתי וראיתי כי טוב. במכירה של משנת יוסף הזמנתי לעצמי 3 חפיסות של צבעי פרפר/תוכי (לא, לא אסטרא... חבל על הכסף!), ובמקום ללכת להכין שבת - החלטתי לאפות לי לילה צבעוני.
הוספתי נצנצים, והרי התוצאה.
צפה בקובץ המצורף 825217

להכין אותם לקח בערך שעה, אבל היה שווה. הבן שלי לא יודע מה אני מחביאה לו מתחת האף, ולמען האמת - יש לו משל עצמו, הוא לא חייב גם את שלי... הספיק לי למעשה רק 2 חבילות צבעים מתוך השלושה, כך שאת השלישי נתתי לו, שיהנה. יש כסוף וזהוב עם נצנצים, וזה חשוב!

אחרי האפיה לא יכולתי שלא לנסות:
צפה בקובץ המצורף 825221צפה בקובץ המצורף 825222צפה בקובץ המצורף 825223צפה בקובץ המצורף 825225צפה בקובץ המצורף 825220

המסקנות שלי:
  1. מותר לאפות צבעים בתנור, שאלתי רב (למפרע), ואין חשש ובעיות. למעשה, הנחת היסוד שלי היא שאם הם לא רעילים - אין בהם גם בעיות כשרות, כי זה היה חייב להיות מצויין על האריזה. כמה פעמים ילדים מכניסים צבעים לפה? מן הסתם השמנים שיש בהם הם תוצרים של נפט או שומנים צמחיים.
  2. התבנית: הזמנתי תבנית סיליקון של דונאטס פיציים חמודים כאלו, 3X6. לילדים קטנים זה מדי קטן, עדיף ורצוי להזמין את אלו שבגודל 2X3. יוצא ענק, וחזק, וכיפי.
  3. כשממלאים את התבנית - כדאי להשאיר כמה שפחות חללים. ההמסה מכווצת את הנפח מאד, וצבע דק מדי לא נעים ושביר מאד.
  4. יש צבעים שמפרישים את השומנים שלהם. התוצאה יוצאת טובה, אבל רק בחלק המתעגל (התחתית של התבנית), כי השומן צף למעלה, וזה מעצבן ומפריע בחויית הצביעה. להבא, לא כדאי להתקמצן ולקנות צבעים זולים, כדאי להשקיע באיכות ממוצעת+. 2 חבילות של 12 צבעים זה לא סוף העולם.
  5. ממלאים את חלל התבנית (לכו לשוטט באליאקספרס!!! זה לא קשה בכלל לחפש 'תבנית עובש דונאט'), מכניסים לתנור מחומם מראש לחום של 150°, למשך 15 דקות. הצבעים נמסים ואם אפשר לצפות - זה מרתק ומהפנט. ההמסה גם מערבבת וממזגת אותם בעדינות זה לתוך זה. אפשר גם לערבב אחר כך - מיד אחרי ההוצאה מהתנור בקיסם שיניים, כדי להגביר את אפקט הצבעוניות.
  6. הצבעים מתקררים מהר מאד, וזה כיףףףף! מיד כשזה מתקרר, אפשר כבר להוציא מהתבנית.
  7. אי אפשר לצייר דברים עדינים מדי. זה כיף כדי לצבוע דברים גדולים, במהירות, בחויה של יצירה. אבל בשביל דיוקים - זה לגמרי לא יצליח (אלא אם כן יש תבניות יעודיות. מצדי - שפיצים או משהו בסגנון... אם מישהי מוצאת - אשמח ללינק...)

ותזכורת, תודה שהייתן איתי עד כאן.
רק מעדכנת - זה צביעה בגלגל אחד בלבד! (מוזמנות לנחש איזה...)
צפה בקובץ המצורף 825227
ואהו זה קסם של צבע !
והציורים..
אליפות!!

(:Chavy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
וואו מושלם
איזה נעכס שלא כדי להזמין עכשיו מעלי אקספרס
אחרת הייתי עושה
אולי ננסה לעשות את זה בתבנית אחרת

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
וואוו איזה רעיון אלוף!
מחכה לנסות
יש לך את סרטון ההדגמה המקורי?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רעיון אלוף!
נראה לי ננסה היום- מחר בבית
תעסוקה נהדרת לגזור את הצבעים לחלקיקים קטנים קטנים
"לא בכזה גודל, יותר קטן
עוד יותר קטן...
עוד יותר..."
10-20 דק' של תעסוקה נפלאה

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
רעיון אלוף!
נראה לי ננסה היום- מחר בבית
תעסוקה נהדרת לגזור את הצבעים לחלקיקים קטנים קטנים
"לא בכזה גודל, יותר קטן
עוד יותר קטן...
עוד יותר..."
10-20 דק' של תעסוקה נפלאה
זה יום שלם של תעסוקה... כל אחד יבחר צבע, ואלו צבעים נוספים לצבע שלו, וגזימת הצבעים גם לוקחת זמן.

הסרטון המקורי ענקקק.
שמתי בג'מבומייל, זו האופציה היחידה שיש לי.
קוד:
https://www.jumbomail.me
תעתיקו את השורה הזאת, וצרפו אליה את השורה הבאה:
/l/he/gallery/
ואחר כך - את זו:
3857423465586F71375650464B3342347436653838673D3D

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש שלוש שורות! הראשונה היא בשורת הקוד, אחר כך יש עוד שתיים רגילות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה