התייעצות צהרונים בגנים בירושלים שנה"ל תשפ"ד - פקידים משלו בנו, מה לעשות?

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
הבת שלי בגן חובה של עץ הדעת בנווה יעקב בירושלים, יש בגן 20 ילדות, רובם נרשמו לצהרון, אך לא נפתח הצהרון, לדברי עץ הדעת הסיבה היא כי האחראי ע"ז בעיריה בשם אריה אהרן לא מוכן לפתוח אם אין 18 ילדות, אין באזור גן נוסף לצרף אותם.
התקשרתי אליו כבר 5 פעמים, למספר שמופיע באתר העיריה ושעץ הדעת אמרו לי שזה המספר שלו (026296161) ואין מענה.
עץ הדעת אומרים שאצלם כבר הכל מוכן לפתיחה, גננות סייעות וכו', אך אריה אהרן לא מסכים.
מה עושים?
פקיד אחד מחליט לשבש לנו את כל הסדר יום, ולפגוע בפרנסתנו, עקב כך שאנו לא יכולים ללכת לעבוד יום שלם, והוא אפילו לא עונה לטלפונים.
אפשר לפנות בתלונה למבקר המדינה או לנציב שירות המדינה, מי המעסיק שיכול לפטר את הפקיד הזה?

נערך לאחרונה ב:

שירה 34

משתמש מקצוען
תנסו לבדוק אם יש עוד הורים שרוצים צהרון ומחכים לאחרי החגים.

או אולי ניתן לרשום ילדות אפילו שהן לא בצהרון ותחלקו את התשלום המועט בין כולם

1ֹ_RACHEL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בעיריה הביאו לי את המספר הזה: 02-6296650

אנחנו גם בבעייה אחרת עם צהרון שלא נפתח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה