דרוש מידע צבע למיטה

• פותח הנושא 30313
  • פורסם בתאריך

30313

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני עושה חדר למיטה בחדר ילדים
ברזל עם שילוב עץ
אבל אין לי עוד ארונות בחדר איזה צבעים עושים היום?
אמרו שלבן אז רציתי לדעת עם עושים מיטה לבנה הכל?
תודה מראש לכל העונים

zelda

משתמש מקצוען
מה זה ברזל בשילוב עץ?
את יכולה להעלות תמונה?
בעיקרון עושים הכל לבן אם זה חדר ילדים מוסיפים אישהו צבע
מגירות או ידיות או ראש מיטה תלוי בטעם

30313

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה על התגובה אז זה השאלה שלי איזה צבע הולך היום כי אני יעשה לפחות עוד שנה חדר ילדים האם לעשות הכל לבן או כן לתת נגיעה של עוד צבע

cherry c

משתמש סופר מקצוען
לבן או לבן מלוכלך/שבור.
את הצבע תתני באקססוריז כמו הסדינים..

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
עשיתי לא מזמן מיטה לחדר ילדים, ובגלל שאני לא סגורה על צבע עדיין עשיתי מיטה לבנה מעץ.
בהמשך כשאעשה ארון אשלב בו צבע נוסף (בתקווה שכבר אחליט ;))
וכמו שכתבו תמיד אפשר לשלב צבע נוסף באקססוריז כמו מנורה, טפט, מכתביה, וילון, כסאות וכו'

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
לבן או לבן מלוכלך/שבור.
את הצבע תתני באקססוריז כמו הסדינים..
אני אישית אוהבת להוריד את הסדינים מהמיטה ולפרוס כיסוי...
מה גם שצריך לחדר ילדים כמה סטים של מצעים, וקצת מעצבן שכל הסטים יהיו באותו צבע, זה כיף לגוון....
כמובן שזו דעתי האישית...

zelda

משתמש מקצוען
לדעתי שילוב עדין של צבע
ידיות זה פחות מחייב - מה גם שלפעמים אפשר פשוט להחליף אותן אם בסוף את רוצה צבע אחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה