צבעתי את הקיר!

• פותח הנושא ו8
  • פורסם בתאריך

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מה זה אומר :
2020-05-07_032322.jpg

ישראלה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי שיש אפשרות לצביעה עם מוט טלסקופי,
והכנסת הצבע בתוך מיכל המברשת, וכך אין נזילות,
מישהי מכירה את זה? מומלץ?
לא מומלץ בכלל
נשבר לנו על הגלגול הראשון על הקיר
יש עוד חלק קטן לפינות וגם הוא חצי גלגול והופ שבור...

ישראלה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לא מומלץ בכלל
נשבר לנו על הגלגול הראשון על הקיר
יש עוד חלק קטן לפינות וגם הוא חצי גלגול והופ שבור...

איכותי?
מישהי סיפרה לי שהבן שלה צבע עם זה, וזה היה תענוג, הכל נשאר נקי.
מצד שני בטמבור ליד הבית אומרים שעדיף רק הגלגלת הרגילה,
חשבתי שהוא לא מחזיק את זה ולכן לא ממליץ.

ו8

משתמש מקצוען
מסקינג טייפ לבן מעולה, רק חייבים קודם להחליש אותו,
ההחלשה מתבצעת באמצעות הדבקתו קודם על מגבת (אני מדביקה פעמיים על המגבת)
ורק אח"כ מדביקים על הקיר/הפנאלים.
אפשר לראות כאן הדרכות:

בהצלחה!
וואו! בדיוק על 2 אלה הסתמכתי.
אבל:
1. את המשולשים שרטטתי עם מדמטר פשוט.
2. הדירה שכורה, כך שאני לא יכולה להוריד את התאורה. אני מתכננת אהיל קיר אולי... זה לא התאורה שאני משתמשת בה בכלל, זה סתם תוספת.
3. זה היה קצת מברגע לרגע ולא רציתי מידי להשקיע, פשוט קניתי ספוגים לניקוי כלים הכי פשוט וצבעתי עם זה. (בצד הרך..)
4. קניתי צבע לבן + מגוון צבע -אפור, שפכתי לקופסאות קצת צבע לבן ושפכתי פנימה את הצבע האפור לפי הגוון שהיה נראה לי.
יש לשים לב שהצבע על הקיר יוצא הרבה יותר כהה מאשר בקופסא.
בהצלחה!!!!

ישראלה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
תעלו בבקשה לג'מבו או דרייב,
מאוד מעניין אותי ההדרכות האלו.
תודה מראש!

יויו שר

משתמש צעיר
וואו! בדיוק על 2 אלה הסתמכתי.
אבל:
1. את המשולשים שרטטתי עם מדמטר פשוט.
2. הדירה שכורה, כך שאני לא יכולה להוריד את התאורה. אני מתכננת אהיל קיר אולי... זה לא התאורה שאני משתמשת בה בכלל, זה סתם תוספת.
3. זה היה קצת מברגע לרגע ולא רציתי מידי להשקיע, פשוט קניתי ספוגים לניקוי כלים הכי פשוט וצבעתי עם זה. (בצד הרך..)
4. קניתי צבע לבן + מגוון צבע -אפור, שפכתי לקופסאות קצת צבע לבן ושפכתי פנימה את הצבע האפור לפי הגוון שהיה נראה לי.
יש לשים לב שהצבע על הקיר יוצא הרבה יותר כהה מאשר בקופסא.
בהצלחה!!!!

אפשר תמונה של הספוגית . הצלחת לשכנע אותנו לנסות..

תהילה :)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו איזה יופי!!
אני שנים חולמת לעשות את זה ועדיין לי את האומץ לנסות... את מתחילה לשכנע אותי!!
אני גם מצטרפת לבקשה אם אפשר להעלות שוב הקבצים לטובות החסומים... תודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה