צבעי ריצוף (קרמיקות ודמוי פרקט) עדכניים

aidlson ben

משתמש חדש
1.בכוונתי להזמין ריצוף חדש של קרמיקות 120/60 לסלון וההול, ודמוי פרקט למטבח ולחדרים מה הצבע העדכני? (הבנתי שבקרמיקה הולך יותר האפור ומצד שני בדמוי פרקט הולך צבעי עץ, והקשר ביניהם הוא קצת רחוק).

A B

משתמש מקצוען
לפני שאתה מזמין ריצוף חדש- תחשוב מה עדיף- אופנתי לעכשיו או מה שאתם מתחברים לתמיד!
לפעמים עדיף לקחת משהו שהוא פחות wow עכשיו אבל ישאר תמיד יפה ואהוב כי ריצוף לא מחליפים כל יום!

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בין הבחירות הכי משמעותיות ויקרות בבית. לא לוותר על טעם אישי, התאמה לנתוני השטח (גודל, אור) וליתר הבחירות (צבע רצוי במטבח/ ריהוט קיים) ופרקטיות כמובן...

• תודה
Reactions: A B

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אומנם לא בריצוף - אבל במטבח כאן יש שילוב של עץ ואפור שהתקבל מהמם.
זה שילוב שיכול להיות מצוין, כובן שלא כל אפור עם כל עץ, אלא צריך התאמה ביניהם,
אבל בכלליות זה שילוב טרנדי ויפהפה.

שעת סיפור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
רוב המעצבים ממליצים שאת הדברים שלא נוטים להחליף לבחור בצבע ובעיצוב בסיסי ואהוב, כזה שנעים לכם איתו ונותן הרגשה טובה.
כמו ריצוף, קרמיקות, ריהוט וכו'
יש הרבה דברים סמביב שבעלות של עשרות, מאות או אלפי שקלים ניתן להחליף ולקבל מראה טרנדי.
לדוגמה מצעים, וילונות, ידיות ארונות, מנורות, צבע קיר, כריות וכו'.

לגבי הגוון האפור שהולך, להתרשמותי הולך גוון שנקרא גרז', הוא שילוב בין אפור לבז'.

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אני באמת הלכתי לחנויות קרמיקה, וניסו לשכנע אותי לכוון האפור וראיתי שאני ממש לא מתחברת
ולא מעניין אותי הולך או לא , קניתי בגווני הבז' וזהו.
ובכלל,
קניתי את הריצוף לפני שנה והדירה לא מוכנה עדיין.
אז אולי עד שתהיה מוכנה, כבר יחזור הבז' :)

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש טווח ענק של אפורים/ גרייז כמו שציינו. למשל:
upload_2019-5-23_16-59-21.png

ומגוון אדיר של דמויי עץ. למשל:
upload_2019-5-23_17-2-55.png

יש המון מקום למשחק ושילובים בין אם אתם אוהבים סקאלה חמה יותר או סקאלה קרה.
מעלה מס דוגמאות מתוך המאגר, אך באמת שיש אינסוף..
upload_2019-5-23_17-10-43.png

upload_2019-5-23_17-13-24.png

upload_2019-5-23_17-15-21.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה