הבאה לדפוס צבעי פנטון-PANTONE

RACHEL G

Graphic designer & professional photographer
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש באילוסטריטור תקיית צבעי פנטון?

RACHEL G

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
טוב נו הצבעים ב colors הם צבעים רגילים
אני צריכה צבעי פנטון
שלחתי עיצוב להדפסה על שקית והוא שלח לי מספרים של הצבעים התואמים
אני רוצה לראות אם זה באמת מה שהתכוונתי....

איקס-עיגול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שימי לב לבחור את המניפה הנכונה, אם זה חומר מבריק תבחרי בCOATED ואם זה מט אז UNCOATED
אם הצבע שהדפוס נותן לך לא מופיע שם אז תחפשי בגוגל (או שמלכתחילה תחפשי בגוגל, מאד נח ואפשר גם להעתיק את הקוד של הצבע לאילוס')
1659623467669.png

RACHEL G

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני צריכה עזרה עם צבע פנטון... פעם ראשונה שמבקשים ממני.

הדפוס מבקש ממני את הפנטון של הורוד.
אחרי שמצאתי, אני אמורה לומר לו ערכים של CMYK שמרכיבים את הצבע? לא הבנתי...
או שאני שולחת לו את הקובץ לדפוס לאחר שהגדתי שהגוון יהיה על פנטון?

יצחק פפנהיים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא.
לא צריכים להגיד לו ערכי הצבע.
צריכים פשוט לתת לאובייקט/אלמנט/טקסט הרצוי את צבע פנטון הרצוי ולסגור לפדפ ולשלוח לדפוס.
הדפוס כבר ידע לזהות איזה חלק מהמודעה צבוע בצבע פנטון (צבע חמישי) ושם הוא ישפוך צבע מדלי הפנטון...

נ.ב. ישנם בתי דפוס שיבקשו להכין קובץ נפרד מהחלק שצבוע בצבע פנטון (כמו שעושים בהשבחות למיניהם) - צריך לשאול אותם מהם הם מעדיפים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה