מדריך צאט GPT סקריפט

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
ביקשתי מצאט GPT סקריפט שכל פעם שאני ישנה באחד התאים בעמודה מסויימת בתפריט נפתח
זה ישלח לי מייל

הוא הביא לי את הקוד הבא
function onEdit(e) { var sheet = e.source.getActiveSheet(); var range = e.range; // Check if the edited cell is in column D and has a value of "For Immediate Execution" if (range.getColumn() == 4 && range.getValue() == "For Immediate Execution") { // Get the email address of the recipient var recipient = "<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>"; // Get the current date and time var date = new Date(); // Compose the email message var subject = "Immediate Action Required"; var body = "Hello,\n\nThis is an automated message from Google Sheets. " + "The dropdown menu in cell " + range.getA1Notation() + " was changed to " + range.getValue() + " on " + date.toLocaleString() + ".\n\n" + "Please take immediate action."; // Send the email MailApp.sendEmail(recipient, subject, body); // Change the background color of the cell to red range.setBackground("red"); } }

אבל בפועל זה מחזיר לי את השגיאה הבאה

TypeError: Cannot read properties of undefined (reading 'source')
onEdit
@ קוד.gs:2

יש למשהו מושג?

שלמה אבן

יעוץ ואפיון פתרונות אוטומציה לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ביקשתי מצאט GPT סקריפט שכל פעם שאני ישנה באחד התאים בעמודה מסויימת בתפריט נפתח
זה ישלח לי מייל

הוא הביא לי את הקוד הבא
function onEdit(e) { var sheet = e.source.getActiveSheet(); var range = e.range; // Check if the edited cell is in column D and has a value of "For Immediate Execution" if (range.getColumn() == 4 && range.getValue() == "For Immediate Execution") { // Get the email address of the recipient var recipient = "<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>"; // Get the current date and time var date = new Date(); // Compose the email message var subject = "Immediate Action Required"; var body = "Hello,\n\nThis is an automated message from Google Sheets. " + "The dropdown menu in cell " + range.getA1Notation() + " was changed to " + range.getValue() + " on " + date.toLocaleString() + ".\n\n" + "Please take immediate action."; // Send the email MailApp.sendEmail(recipient, subject, body); // Change the background color of the cell to red range.setBackground("red"); } }

אבל בפועל זה מחזיר לי את השגיאה הבאה

TypeError: Cannot read properties of undefined (reading 'source')
onEdit
@ קוד.gs:2

יש למשהו מושג?
דבר ראשון מה הקשר לשאול כאן פתח אשכול חדש למען הסדר הטוב

עכשיו לגבי השאלה שלך שים לב הוא נתן לך סקיפט עם פונקציה בשם on edit - יש בפונקציה הזה מורכבות מסוימת מבלי להיכנס להסברים רחבים מה שאני מציע זה שתתן לGPT את השגיאה ושינסה לתקן לך

בנוסף כהמלצה ומניסיון כזה מגיע למעקב על שינוי בתא קיים מומלץ להשתמש בתוסף של MAKE

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
נתתי לו את השגיאה אבל הפתרונות שהוא הביא לא עזרו..
בנוסף כהמלצה ומניסיון כזה מגיע למעקב על שינוי בתא קיים מומלץ להשתמש בתוסף של MAKE
ואיך אני מגדיר שרק בשינוי בעמודה מסויימת ורק בערך מסוים ישלח הוובהוק?

שלמה אבן

יעוץ ואפיון פתרונות אוטומציה לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אתה מגדיר עמודות איפה שמסומן בעגול
1687337242251.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה