דרוש מידע פתרונות למשקפופרים צעירים בבריכה

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
הבת שלי (בת 4) מרכיבה משפקיים עם מספר גבוה.
השבוע לקחתי אותה לבריכה וכמובן הורדתי לה את המשקפיים לפני היא נכנסה למים.
שתי דקות אח"כ היא באה אלי וביקשה את המשקפיים כדי שהיא תראה עם מי היא משחקת.
כמובן שהם נרטבו לה כשהיא הכניסה את הראש למים אז היא שוב הורידה והביאה לי אותם.
עוד שתי דקות והוא שוב ביקשה אותם כי היא לא ראתה.
יש לזה פתרון?
היא כמובן מדי קטנה לעדשות מגע.

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
נראה לי שזה זה אבל אני לא בטוחה.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
נראה לי שזה זה אבל אני לא בטוחה.
זה רק עם מספר מינוס ויש לה פלוס (עם צילינדר).

יראת גאולה

משתמש מקצוען
זה רק עם מספר מינוס ויש לה פלוס (עם צילינדר).
יש לה פלוס וזה מציק לה? פעם ראשונה שאני שומעת כזה דבר... לבת שלי יש פלוס והדגישו לנו להקפיד איתה שתלך איתן למרות שבשונה מהמינוס היא לא מרגישה את הצורך.

לצערי אני לא מכירה פתרונות, עוקבת אחרי האשכול.
אבל לא הייתי נותנת לה את המשקפיים לבריכה, זה יקר מדי... הכלור הורס את הציפוי, והסיכוי שהן תיפולנה גבוה...

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
לא נראה לי שיש משקפי שחיה עם מספר בפלוסים, אולי אפשר להזמין בייצור מיוחד עבורה (בחנות אופטיקה) אבל זה יהיה יקר.
ולגבי התמיהה של יראת גאולה שמציק לילדה עם פלוסים להיות בלי המשקפיים בבריכה- כשיש פלוסים גבוהים זה מציק לא פחות ממינוסים גבוהים.

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
משקפי שחיה עם עדשות פלוס יש רק בכמה חנויות ברחבי הארץ (נכון לקיץ האחרון)
אחד מהם: אופטיקה דורון https://opticadoron.co.il/contact-lenses/
קיים גם משקף שחיה שאפשר להכניס בו עדשות במספר מדיוק אבל העלות גבוהה

יש בישראל חברה אחת שמשווקת משקפי שחיה עם מספרי פלוס - חברת ראם אופטיק אבל לא בכל שנה אפשר להשיג אותן.

נערך לאחרונה ב:

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
יש לה פלוס וזה מציק לה? פעם ראשונה שאני שומעת כזה דבר... לבת שלי יש פלוס והדגישו לנו להקפיד איתה שתלך איתן למרות שבשונה מהמינוס היא לא מרגישה את הצורך.
גם לנו אמרו את זה כשהיא היתה תינוקת והמספר שלה היה יותר קטן (נראה לי +4.5) כי בגיל הזה ועם מספר כזה הם באמת פחות מרגישים את הצורך במשקפיים, אבל עכשיו שהיא יותר גדולה והמספר שלה עלה משמעותית, קשה לה בלעדיהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה