פתיח דרמטי

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אני זקוק לפתיח דרמטי עבור מצגת 60

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי זה יתאים.
יש גם הרבה של 'יאני' שיכולים להתאים.

קבצים מצורפים

• משימה בלתי אפשרית.mp3
    3.2 MB · צפיות: 32

rahamim1

משתמש רשום
הפקות ואירועים
לדעתי זה הכי מתאים.

רק החלק של הפתיחה הראשון. זהו פתיח קסום ביותר שאני באופן אישי משתמש בו המון בשביל פתיחים מעין אלו...
בהצלחה.

קבצים מצורפים

• 01 dossinet.co.il חלק-א.mp3
    2.6 MB · צפיות: 29

shoshy

משתמש רשום
אולי זה

קבצים מצורפים

• VTS_01_1 00_00_00-00_00_20.mp3
    KB 315.5 · צפיות: 21

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אפשר עוד משהו? נראה מיושן מדי

מיכל ע

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
מצאתי 3 שיכולות להתאים,
תבדקי אם אחת מהן נראית לך תגידי אני אשלח לך את הרצועה המלאה

קבצים מצורפים

• דרמה.mp3
    1.7 MB · צפיות: 33

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה