דרוש מידע פתיחת עוסק פטור

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
גם כן. פתחתי לבד. פשוט וקל.
לגבי ההמשך, אפשר לפנות בסוף כל שנה ליועצת מס. לסגירת העניינים הרלוונטיים. מס הכנסה שלילי וכו'. (וישנן זולות ומקצועיות שלא לוקחות יותר מ600-700)
יש לך אחת מומלצת ולא יקרה? בדיוק מחפשת משהי אחרי כמה שנים שהסתדרתי לבד...

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

mina

משתמש מקצוען
לכל אלו שפתחו לבד?? איך אתם מגישים דוח שנתי? גם לבד? הצהרת הון? גם לבד?
כשאתם צריכים אישורים לבנקים? לעיריה? למעון? מי מכין לכם את זה??
אם לבד. והסתדרתם.. סבבה.
אם לכל דבר הלכתם לאיש מקצוע ושילמתם על הדוח בנפרד ועל ההצהרת הון בנפרד ועל כל דבר בנפרד..
כבר לא הרווחתם כלום.
כשמשלמים באופן חודשי לאיש מקצוע התשלום כולל את כל מה שתצטרכו בהמשך.
(ובד"כ צריך הרבה..)

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי דוח אישי הוא הגיוני לעשות לבד
וזה יהיה בסדר כלפי הרשויות
רק מה שאני שמתי לב אצל הרבה שהגישו לבד, שהייתה אופציה לקבל החזר מס ולא ידעו מזה.

mina

משתמש מקצוען
לדעתי דוח אישי הוא הגיוני לעשות לבד
וזה יהיה בסדר כלפי הרשויות
רק מה שאני שמתי לב אצל הרבה שהגישו לבד, שהייתה אופציה לקבל החזר מס ולא ידעו מזה.
אנשים מפסידים החזרים...
אנשים מפסידים הטבות...
אנשים משלמים כספים, כי הם לא מלאו הכל כראוי.
אני לא יודעת אבל נראה לי בתחום הזה אנשים יותר מדי סומכים על עצמם.
ייתכן ויש כאלה שהצליחו
אבל הרבה מאוד גם נפלו בזה.. ורק הפסידו מזה שעשו הכל לבד.
אני עובדת אצל יועץ מס, ואני רואה את אלו שפתחו לבד, ובאים אלינו שנעזור להם לפתור את הבעיות שהם יצרו לעצמם..

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנשים מפסידים החזרים...
אנשים מפסידים הטבות...
אנשים משלמים כספים, כי הם לא מלאו הכל כראוי.
אני לא יודעת אבל נראה לי בתחום הזה אנשים יותר מדי סומכים על עצמם.
ייתכן ויש כאלה שהצליחו
אבל הרבה מאוד גם נפלו בזה.. ורק הפסידו מזה שעשו הכל לבד.
אני עובדת אצל יועץ מס, ואני רואה את אלו שפתחו לבד, ובאים אלינו שנעזור להם לפתור את הבעיות שהם יצרו לעצמם..
נכון מאוד
אבל כאחת שעושה דוחות אישיים יודעת שאם מישהו לא מזיז לו החזר.... וכולה יש לו 106 867 ועוד כמה כאלו ורק רוצה להיות בסדר כלפי הרשויות.... שיהיה לו לבריאות :D

mina

משתמש מקצוען
נכון מאוד
אבל כאחת שעושה דוחות אישיים יודעת שאם מישהו לא מזיז לו החזר.... וכולה יש לו 106 867 ועוד כמה כאלו ורק רוצה להיות בסדר כלפי הרשויות.... שיהיה לו לבריאות :D
בהחלט, לא אומרת לאף אחד מה לעשות.
רק תמיד משגע אותי משהו אחר שזה כבר נושא לדיון אחר לחלוטין.
יש אנשים שבאמת חוסכים בכל דבר.
אבל יש אנשים שלחלאקה של הילד יעשו צילומים במאות שקלים. (אלפים יותר נכון)
ישפצו את הבית בעשרות אלפים
יצאו למסעדות לעיתים קרובות
יטוסו לחו"ל..
אבל איש מקצוע בנוגע לתיק? 2,000/3,000 ש"ח בשנה? את זה הם יחסכו..
זה משגע אותי.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לכל אלו שפתחו לבד?? איך אתם מגישים דוח שנתי? גם לבד? הצהרת הון? גם לבד?
כשאתם צריכים אישורים לבנקים? לעיריה? למעון? מי מכין לכם את זה??
אם לבד. והסתדרתם.. סבבה.
אם לכל דבר הלכתם לאיש מקצוע ושילמתם על הדוח בנפרד ועל ההצהרת הון בנפרד ועל כל דבר בנפרד..
כבר לא הרווחתם כלום.
כשמשלמים באופן חודשי לאיש מקצוע התשלום כולל את כל מה שתצטרכו בהמשך.
(ובד"כ צריך הרבה..)

את צודקת.
מי שלא מסתדר, ומי שבאמת זקוק לגשת לכל אישור ליועץ מס. שישלם חודשי.
בדרך כלל זה פשוט הרבה יותר ממה שחושבים. ותמיד ניתן להתיעץ עם מי שמטפל בתיק פעם בשנה ולשמוע חוות דעת נוספת.

mina

משתמש מקצוען
בדרך כלל זה פשוט הרבה יותר ממה שחושבים. ותמיד ניתן להתיעץ עם מי שמטפל בתיק פעם בשנה ולשמוע חוות דעת נוספת.
לא אמרתי שזה לא פשוט
התכוונתי להגיד (כמו את אומרת) שאם בכל מקרה פעם בשנה מתייעצים עם מישהו (ומן הסתם משלמים לו כסף) לא מחייב שאם ליווי כל שנה שלמה זה הרבה יותר כסף.
בד"כ על משהו חד פעמי לוקחים תשלום יקר יותר ממשהו קבוע.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא אמרתי שזה לא פשוט
התכוונתי להגיד (כמו את אומרת) שאם בכל מקרה פעם בשנה מתייעצים עם מישהו (ומן הסתם משלמים לו כסף) לא מחייב שאם ליווי כל שנה שלמה זה הרבה יותר כסף.
בד"כ על משהו חד פעמי לוקחים תשלום יקר יותר ממשהו קבוע.

לא כולם גובים על כל ייעוץ טלפוני קטן כסף. (לדוגמא יועצת המס שהמלצתי עליה)

רחלה.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האם צריך לשלם למשרדים הממשלתיים שפותחים עסק?
על הוצאת תעודה וכו

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לכל המוצלחים שהסתדרו לבד - בואו תספרו לנו כמה כסף הפסדתם מזה שלא ידעתם כמה כדאי לכם לעבוד בהריון, כמה כסף תפסידו מהצהרת הון לא נכונה (מקווה שלא תפסידו כלום בעז"ה), כמה שווה להרוויח כל חודש כדי לקבל מענק עבודה (מס הכנסה שלילי), כמה שילמתם לרו"ח כשהייתם צריכים אישור על גובה ההכנסות החודשי וכו' וכו'

כשהעלות לפתיחת תיק היא 400 ש"ח וכל ההוצאה השנתית עומדת על 1000 ש"ח לעוסק פטור (אצל הביוקר, יש פה כמה שסיפרו שהם משלמים 600-700 ש"ח לשנה) לכאורה לא שווה להסתדר לבד ולא לדעת היכן אתם הולכים להפסיד.

מחנה ישראל

משתמש פעיל
D I G I T A L
עזרה מי מכיר רואה חשבון זול לפתחת עסק פטור (בלבד)
באזור ירושלים שמואל הנביא\בר אילן
פשוט לא מתאפשר לעשות זאת באופן עצמי
תודה רבה לעוזרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה