פתחים בין מטבח לסלון

מיכל 3D

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולם,
הייתי שמחה אם תוכלו לייעץ לי
מדובר בדירה חדשה,
מפריע לי שהסלון והמטבח שניהם סגורים ללא קישור ביניהם.
חשבתי אולי לעשות פתחים מגבס בקיר המקביל למטבח, אך זהו קיר המיועד לספריה ולהדלקת נרות,
יש לכם רעיונות או תמונות להשראה איך לתכנן כזה דבר?

וכן מה דעתכם לגבי התעגלות של קצה הקיר?

מודה מראש
פתחים בין מטבח לסלון.png

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי מנסה להפוך את הדירוג בקיר לייצר בצד שמאל ולתת קיר חלק יותר לסלון, מאד מפריעות כל הקפיצות בקיר.
אם מפריעה הסגירות אפשר להחליף בין קיר הארונות הגבוהים לפינת האוכל, קצת עמוס בעין וחסום להיכנס למטבח כשמשני הצדדים קירות/ ארונות גבוהים- כל הקיר הסופי יהיה ארונות גבוהים והכניסה תיהיה פינת אוכל עם קיר נמוך או ללא קיר כלל שיתן יותר פתיחות, ואז הספריה בסלון יכולה להיות מתחילת העמוד ועד לקיר החלונות

מיכל 3D

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה!
אך לא ניתן להפוך בין הפינת אוכל לארונות הגבוהים, היות וזה כבר בנוי כולל צנרת וחשמל
(האופציה נוסתה במהלך התכנון אך לא עבדה לצערי)
האם פתחים יתנו את המענה? ניתן לדעתכם לשלב את זה בספריה בצורה יפה?
או שיש לכם עוד רעיון איך לקשר בין 2 החללים?

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עשיתי כבר פעמיים נישות (חללים) בקיר בין מטבח לסלון, אבל זה היה כשהשולחן היה מול הקיר, .
עשינו 4 נישות של רוחב 15-20 ס"מ, בגובה בערך 110-120 ס"מ (לא זוכרת בדיוק) ושמנו תאורה יורדת בנישות. יצא יפה מאד!

מיכל 3D

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה,
אני מחפשת כזה סגנון
יש לך אולי תמונות?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה פה היא הדרוג במטבח מיד כשנכנסים למטבח מקיפים אותך ארונות גבוהים משני צדדים
וזה מה שמכביד פה...
אם חיפשת פתחים בקיר עם תאורה ארוכה יורדת עשיתי כזה לפני 6 שנים וראינו את זה הרבה...
תנסי לשחק עם גודל הפתחים והמילואה- אפשר גם משרבייה או ברזל דקורטיבי...

קבצים מצורפים

• 189349_fr2.jpg
    189349_fr2.jpg
    KB 22.4 · צפיות: 183
  • 380420.jpg
    380420.jpg
    KB 59.9 · צפיות: 199
  • S1200037-700x400.jpg
    S1200037-700x400.jpg
    KB 25.8 · צפיות: 192

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה