דרוש מידע "פשלה בתספורת" קרה גם לכם?

מצב
הנושא נעול.

יארמולקע

משתמש רשום
לאחרונה החלטתי לקחת את העניינים לידיים ופשוט להתחיל לספר את הילדים בבית וכך על הדרך גם לחסוך קצת בהוצאות. לפי ההדרכות שהעלו פה בפורום.
הכנתי את כל הציוד הנדרש וניגשתי לעבודה.
הילד הראשון שבעצם שימש כשפן נסיונות התיישב, ואני עבדתי לפי התוכנית. אך משהו בדירוג השתבש, ובהתייעצות עם הילד (בן 9) החלטנו "לשדרג" לתספורת חסידית, אפילו חסידית למהדרין הייתי אומר.
לאחר מכן הגיע תור אחיו המבוגר ממנו מעט (בן 12), כבר היה לי קצת "נסיון" אבל גם במקרה הזה זה הסתיים בהעברת מכונה עם מספר אפס על הראש. עכשיו קיץ וחם מאוד, אז הם דווקא נהנו מזה
בילד השלישי הקטן והאחרון כבר אמרתי שאין מה להפסיד, אבל הופתעתי ממש לטובה זה יצא פשוט מושלם! אפילו יותר מהספר המנוסה שלוקח 40 ש"ח לתספורת!
בסוף יצא שהוא קופח לטובה, בעוד ששתי אחיו הפכו לחסידים הוא פיאות קצרות. הוא בשונה מהם מתהדר בפוני הגולש על מצחו. תהיתי האם נכון לצרפו לשתי אחיו, או להשאירו בשלו.....

קרה לכם פעם?

יארמולקע

משתמש רשום
מה אתם היתם עושים? מעדיפים תספורת מפושלת או עושים כפי שעשיתי?
ומה לגבי הילד השלישי גם אותו נהפוך לחסידי?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי קרה ששכחתי לחבר את המסרק לפני שהתחלתי:(
יצא לילד פס אפס, מזל שזה היה מאחורה... לא עלה בדעתי לגלח את כולו:oops:
ומאז תמיד מתחילה מאחורה, ליתר ביטחון...

יארמולקע

משתמש רשום
לי קרה ששכחתי לחבר את המסרק לפני שהתחלתי:(
יצא לילד פס אפס, מזל שזה היה מאחורה... לא עלה בדעתי לגלח את כולו:oops:
ומאז תמיד מתחילה מאחורה, ליתר ביטחון...
פס אפס זה לא רק לא נורא, אלא זו ממש הכוונה.
ואם זה היה רורה למעלה אז מה הייתם עושים? משאירים אותו עם תספורת מפוארת ובמרכזה קרחת קטנה?

זיסהלה

משתמש מקצוען
לי קרה משהו אחר
סיפרתי את הבן בן ה9 במס' 3 פתאום ברח המסרק ונשאר 0 תפסתי מיד אבל כבר היה שביל בקדימה 00 ומסביב 3
הייתי בהלם מעצמי o_Oוהבן עוד יותר
דבר ראשון סיפרתי שוב הכל במס' 1 ועדין נשאר ההבדל
למחרת כשהוא חוזר מהחיידר אני פתאום רואה שלא רואים כלום מה עשית אני שואלת?
והוא מספר לי שצבע את הקרקפת בארטלין שחור :D גאון לא?...........

צפוני מצוי

משתמש פעיל
למחרת כשהוא חוזר מהחיידר אני פתאום רואה שלא רואים כלום מה עשית אני שואלת?
והוא מספר לי שצבע את הקרקפת בארטלין שחור :D גאון לא?...........
פעם הפתים יצאו לי מדי דלילים והיתי צריך ללכת לארוע כל שהו,
אישתי צבעה לי את הפתים בעיפרון של של האיפור,
וגיסים שלי לא הבינו איך צמח לי תוך שעה השיער......

יארמולקע

משתמש רשום
אם לספר קורה כזה דבר (וזה יכול לקרות לכל אחד גם למקצועי ביותר...) מה הוא עושה, משאיר את הילד קירח לחצאין?

יארמולקע

משתמש רשום
פעם הפתים יצאו לי מדי דלילים והיתי צריך ללכת לארוע כל שהו,
אישתי צבעה לי את הפתים בעיפרון של של האיפור,
וגיסים שלי לא הבינו איך צמח לי תוך שעה השיער......
רעיון חזק, אז מה אתם אומרים אולי אני אקח ארטליין עבה או אפילו משפחת נעליים שחורה ויצבע להם את כל הראש?
ככה זה להיות בלי ולהרגיש עם.
ככה להינות גם מנוחות (ביננו קרחת זה הרבה יותר נוח). וגם להיות יפים כלפי הציבור

חיות הקודש

משתמש צעיר
הרעיון הכי גאוני זה לא לעשות מהשערות מגדל פיזה, ולעשות תספורת חסידית, יותר זול, יותר פשוט... מה הבעיה?

יארמולקע

משתמש רשום
ושאר הילדים?

ואחרי שיצאו מהבית פעם ראשונה?
יש להם ביטחון עצמי, לא אכפת להם כל כך מה יגידו. והאמת גם לילד השלישי לא כל כך אכפת לו שנעשה קרחת, אבל מה, לא רציתי להרוס את היופי שעמלתי עליו רבות - עד שיצא טוב

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה