פרסומת טלוויזיונית חרדית

מצב
הנושא נעול.

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני גם כן לא ראיתי את המקורי, אבל חשבתי שכל הביקורת מתאימה לקליפ השודרג כבר.
יש שם המון טעויות בצילום ובקצב בדמויות כמו שכבר הזכירו, חזרה על אותם דברים כמה פעמים.

אבל אולי באמת בכנס של המודיע באמת אף אחד לא ישים לב.

מור100

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Shia;660414:
קודם כל, עבודה יפה. הסרטון השתדרג להפליא.

דבר שני, אם מישהו רוצה ללמוד פרק ביח"צ, הנה שיעור חינם איך הופכים משבר להזדמנות.
נוחעם מוכיח שגם כשלא הולך בקלות, הוא מחובר לקהל שלו, יודע לתקן תוך כדי ריצה ובסופו של דבר להוציא מתוק מעז.

ומי יודע, אולי זה היה התכנון מראש: להוציא מוצר פגום, לחכות שכווולם ילעסו אותו עד דק, ישפכו ביקורת, ואז נתקן את זה, ועכשיו כולם ישוו את הקודם עם החדש, יתעסקו עם הפרטים הקטנים, התוצאה - מקסי הלט נספג אצל כולנו, גם אם לא רצינו. :):)

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מור100;660535:
ומי יודע, אולי זה היה התכנון מראש: להוציא מוצר פגום, לחכות שכווולם ילעסו אותו עד דק, ישפכו ביקורת, ואז נתקן את זה, ועכשיו כולם ישוו את הקודם עם החדש, יתעסקו עם הפרטים הקטנים, התוצאה - מקסי הלט נספג אצל כולנו, גם אם לא רצינו. :):)
לו יהי כדברייך, אזי המשרד באמת צדיק (בסדום?)
שכן אולי הלקוח שלהם נספג היטב בטריק הזה, אך אין ספק שהם נספגו עמוק עוד יותר כמשרד טירוני (ת'אמת, זה הם בכל מקרה, עובדתית..) שמסוגל להוציא תחת ידיו עבודה שלומפרית, פרימיטיבית ומתלמדת לחלוטין.
...וכמה נהרות דיו מתוחכם ושנון שינסו הנוחעמים למיניהם לשפוך - לא יוכלו למחוק את אדי הספיגה הנ"ל ממוחות העם. תנוחעמיי.

___
הבהרה 1. ת'אמת, הקונספירציה הנ"ל ממש לא נשמעת לי כנכונה. רק באתי לציין שגם תירוץ שכזה לא יתקבל. :p
הבהרה 2. שלא תטעו, אני בהחלט מהעדר המעריץ את הקו של המשרד המלבב הזה. אבל זה עדיין לא אומר שעיניי קשורות. :cool:

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יותר טוב, מהקודם ודאי.
אבל אפשר לעלות בעוד כמה רמות
טוב, אבל זה כבר לפרסומת הבאה (אולי בכנס שיעשו להמבשר...)
הקצב, ההסרטה, כשמציגים את מקסי הלס בסוף משהו יותר אפטרי
בהצלחה!

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י נטיעות;660589:
נערך לאחרונה על ידי נטיעות, היום בשעה 13:23 סיבה:זרקורים אמנם שורפים, אבל למה להידלק

קיצצת בנטיעות...

דניאל נ

משתמש מקצוען
חבר׳ה לצערי אני מריח כאן חוסר פרגון חבל..
כל נוחעם כזה זו תעודת כבוד בשבילנו
ומי כמונו יודעים שפרנסה היא משמים לכן עם הביקורת חשוב גם לעודד להחמיא לפרגן ובטוחני שכך היה נוהג גם ידידנו נוחעם  
הארה ולא הערה ..

מור100

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ותמיד לבחור;660542:
___
הבהרה 1. ת'אמת, הקונספירציה הנ"ל ממש לא נשמעת לי כנכונה. רק באתי לציין שגם תירוץ שכזה לא יתקבל. :p
מיותר לציין שמעולם לא התכוונתי ברצינות.

נצנץ

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י מור100;660535:
הטריק הזה יכל לעבוד אם היו דואגים גם למעט פתיונות לאורך המסלול הירוק והמתלמד, אבל הרמה כל כך מבישה, שדרוש שעמום רציני בשביל להגיע עד לפרסומת שממוקמת כל כך כל כך רחוק.... מקסי הלט?- אין דבר כזה, יש רק בחור רווקי שאתמול התברמץ, עם אוברדראפט בחשבון שעוד לא פתחו לו, ואח קטן שלא מפסיק ללטף את השן ולמשמש תוכים, ושוויגער ובוס ורטואליים לגמרי שמופיעים על המסך של הנייד בהתרגשות שלא יודעת שובע, ותנועות פנטומימה מביכות שמכניסות אותך לכוריאוגרפיה בוהמית.....

זה מה שראינו, זה מה שספגנו.

לפרגן? כשנוחעם יפסיק לנוח ויתחיל לעבוד........

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אוי ואבוי. לחצתי תודה (לנצנץ) בטעות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שכן רציתי להגיב, וכבר ראיתי כאן תגובה דומה:
שמתי לב כבר הרבה זמן שנושבת כאן איזשהו רוח קנאה לנוחעם. (לא כולם כמובן)
אפילו אם יש מה לבקר, והביקורת נכונה, אבל כשזה מהול בכ"כ הרבה קנאה, זה כבר מריח רע...
וסליחה אם פגעתי במישהו..

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י פיקצר פרפקט;660958:
אוי ואבוי. לחצתי תודה (לנצנץ) בטעות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

משמים...

orli_dimri

משתמש פעיל
אפשר לומר על הצוות של נוחעם הכל, אבל לא שהוא נח ולא עובד.
הייתי אתמול בתערוכה של המודיע, דברים ענקיים כאלה לא נגרמים ממנוחה.
אני חושבת שנגרם עוול לצוות שלם.

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אני מרגישה צורך לשפוך קצת.

אמנם החלטתי למשוך את ידי מכל נושא שיש בו חשש לניגוד אינטרסים, ולא להגיב באשכולות הקשורים למשרד המהווה לי חממה מקצועית ומקום עבודה ממלא סיפוק והנאה.
אבל הפעם זה כבר קצת מוגזם.

בסדר, לא התכוונו לרצות כל אחד מהמגזר. לידיעתכם, אנחנו מגדירים קהל יעד מאוד ממוקד, ועד כה - הקמפיינים שפונים אליו השביעו את רצונו, ואם כך גם את רצוננו.

אני יודעת שיש אנשים שקמפיין זה או אחר לא מצא חן בעיניהם - ואם הם מצאו את פרוג כפלטפורמה הנכונה לספר את זה לכולם ולפתח דיון "ענייני" או לא ענייני על זה - אין לי שום בעיה. אגב, באשכולות האלו מטפל מנהל אחר ולא אני, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

אבל מכאן ועד להשמצות חסרות שחר?
תראו, אני יודעת שזה מפתיע למדי, אבל גם במשרדי פרסום יושבים בני אדם.
תחשבו על זה.

לאה בלוי
סמנכ"לית ומנהלת מחלקת אסטרטגיה
פרסום נוחעם

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
ולאור זאת אולי כדאי לבקש מפארוג למחוק את האשכול
קראתי כמה הודעות מהאחרונות באשכול שסטו לחלוטין מביקורת מקצועית.
יש כאן כמה אנשים שניכונו בחדות לשון, אבל אין להם כנראה עדין מספיק תבונה מתי להשתמש בזה ומתי לא.
הם משתמשים בפרוג כפלטפורמה נגד ולא בשביל לסייע או לדון שזה מטרת הפורום.
לכן שוב פניה למנהלי פרוג למחוק את האשכול הזה.

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אין סיבה למחוק אשכול שלם בגלל כמה תגובות קנטרניות.
ביקורת בונה היא מנוע חיוני להצלחה, וזו אחת ממטרות הפורום.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כשראיתי את האשכול תחת הכותרת הנוכחית היו לי ציפיות גבוהות.
אבל ברגע שהבנתי מי קהל היעד, הציפיות התיצבו במקומן.
ובשביל קהל היעד הזה זה היה מקסים!!!

(לא משנה שלא ראיתי אתמול בערב של המודיע שמשהו בכלל הסתכל על המסך והתעמק ברמה שאנו התעמקנו פה. אבל בכללית זה עשה רושם של דוכן מושקע)

דניאל נ

משתמש מקצוען
קצת נסחפנו ל2 הכיוונים לא ???
גב בלוי את כותבת ואני מצטט : לידיעתכם, אנחנו מגדירים קהל יעד מאוד ממוקד, ועד כה - הקמפיינים שפונים אליו השביעו את רצונו, ואם כך גם את רצוננו ..
ומצד שני נוכחת לדעת שכן שיניתם את הקליפ סימן שמשהו בכל זאת לא היה מושלם
ולכן אני מסכם את דעתי : מותר ורצוי להעיר ולבקר גם קצת בשנינות אבל מתוך כבוד פרגון ואהבה
אסור ולא רצוי להכניס עניינים קטנוניים או כל ביקורת שלא קשורה לעצם הכתבה אלא קשורה יותר לתסכולו של הכותב או למצב רוח המדכא שהוא קם הבוקר
ושוב אני מאחל לכם מכל הלב ( אני יכול כי אני לא מתחרה חחח ) המון הצלחה תמשיכו להביא כבוד למגזר עם החדשנות והיצירתיות שלכם ועם הרצון והאומץ ללמוד מטעויות 

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מספיק כבר!!
דביק לחלוטין.

מה מצב העננים, יהיה גשם?

ק

קופירייט

אורח
נכתב ע"י נצנץ;660944:
הטריק הזה יכל לעבוד אם היו דואגים גם למעט פתיונות לאורך המסלול הירוק והמתלמד, אבל הרמה כל כך מבישה, שדרוש שעמום רציני בשביל להגיע עד לפרסומת שממוקמת כל כך כל כך רחוק.... מקסי הלט?- אין דבר כזה, יש רק בחור רווקי שאתמול התברמץ, עם אוברדראפט בחשבון שעוד לא פתחו לו, ואח קטן שלא מפסיק ללטף את השן ולמשמש תוכים, ושוויגער ובוס ורטואליים לגמרי שמופיעים על המסך של הנייד בהתרגשות שלא יודעת שובע, ותנועות פנטומימה מביכות שמכניסות אותך לכוריאוגרפיה בוהמית.....

זה מה שראינו, זה מה שספגנו.

לפרגן? כשנוחעם יפסיק לנוח ויתחיל לעבוד........

הרב נצנץ
תגובתך התחילה עם ביקורת (כמעט) ענינית וגלשה למדרון של (כמעט)רשעות
מאיפה הגיע לך המשפט האחרון??

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה