דרוש מידע פרסום ברשימות תפוצה במייל

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מעוניינת לפרסם מכירה של מפות עם משלוחים עד הבית לכל הארץ, ברשימת תפוצה במייל.
אשמח מאוד לכל מידע מניסיון, באלו רשימות תפוצה כדאי לפרסם, שיצדיק את המחיר שהם לוקחים.
תודה מראש לעונים!!

י. שלמה כהן

משתמש צעיר
לענ"ד רשימת 'המעניינים', יש בה מעל 30,000 מנויים, התוכן שלה גם מאוד מעניין ואני מאמין שאחוזים גדולים פותחים (אפשר לבקש מהם פילוח), ואפשר גם לפרסם בה סרטונים, רק שתשימי לב לתת מודעה מושכת, כי מנסיון, פותחים את המייל וגוללים מהר למטה למעניינים עצמם ורק מודעה שבולטת ברקע ותופסת את העין זוכה להרבה תשומת לב.
מעבר לזה יש גם את: שחרית, חדש במייל, העולם היהודי, מיוזימייל, טועמיה (אולי גם כאן יש איזו שהיא עדיפות כי זה מגזין אוכל וזה פרסום למפות), המנגן, ועוד הרבה (יש גם קבוצות וואצפ של חדשות וכדו' שגם מפרסמות)
בהצלחה

י. שלמה כהן

משתמש צעיר
המעניינים זה admin#hameanyenim.co.il
ולהצטרפות לרשימה harshama#hameanyenim.co.il
[ה# במקום שטרודל]
הם שולחים בימי ראשון שלישי וחמישי ולפעמים בתקופות עומס (שהעולם יותר מידי מעניין..) אז גם יכול להיות בעוד ימים או שבאותו יום פעמיים

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מעוניינת לפרסם מכירה של מפות עם משלוחים עד הבית לכל הארץ, ברשימת תפוצה במייל.
אשמח מאוד לכל מידע מניסיון, באלו רשימות תפוצה כדאי לפרסם, שיצדיק את המחיר שהם לוקחים.
תודה מראש לעונים!!
עוד מישהו שיש לו המלצות?

חביבונת

משתמש מקצוען
באופן אישי מקבלת מיילים מקבוצות מייל של מוזיקה וכדו'. מעולם לא עיינתי בפרסומות.
נרשמתי כדי לקבל משהו (סרטונים מעניינים, קליפים, וכדו') והפרסומות רק מעצבנות.
יש קבוצות שנועדו רשמית לפרסומות והטבות כמו ציפי רוט, נעמי בק וכדו'.
ואני חושבת שמי שרשומה לקבוצה כזאת כנראה שהיא אכן מעוניינת לראות מבצעים, והיא באמת פותחת את המיילים לקרוא אם רלוונטי לה...
בהצלחה!

emma

משתמש מקצוען
ציפי רוט
ריקי קסטלביץ
נס קפה
יש עוד מלא כאלה...
תבדקי איתם למי החשיפה הגדולה ביותר ואליהם תפני
חבל לפרסם בכולם.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה