דרוש מידע פרופיל נכה - הנחה ברב קו

גרוינעם

משתמש צעיר
כידוע, בתכנית דרך שווה, ההנחה למחזיק פרופיל נכה עלתה מ33% ל50%
אמנם, ההנחה היא רק על תשלום על נסיעות בודדות ולא על חופשי חודשי או שנתי.
השאלה היא, למה מחזיקי תעודת סטודנט, זכאים להנחה גם על חופשי שנתי, ולמחזיקי פרופיל נכה לא מגיעה הנחה זו? (0% הנחה על חופשי חודשי או שנתי)
אתמהה

אשמח מאד לכל מידע או תשובה.
תודה מראש!!

גרוינעם

משתמש צעיר
כידוע, בתכנית דרך שווה, ההנחה למחזיק פרופיל נכה עלתה מ33% ל50%
אמנם, ההנחה היא רק על תשלום על נסיעות בודדות ולא על חופשי חודשי או שנתי.
השאלה היא, למה מחזיקי תעודת סטודנט, זכאים להנחה גם על חופשי שנתי, ולמחזיקי פרופיל נכה לא מגיעה הנחה זו? (0% הנחה על חופשי חודשי או שנתי)
אתמהה

אשמח מאד לכל מידע או תשובה.
תודה מראש!!
מקפיץ.
חשוב לי מאד!....

גרוינעם

משתמש צעיר
מישהו יכול להסביר לי מה ההגיון שעומד מאחורי זה,
רוצים לתת הנחה לנכים, תתנו הנחה מושלמת.
למה לא לתת הנחה על חופשי שנתי?
זו לא בקשה הגיונית וצודקת????

בשלן

משתמש פעיל
אני עשיתי חשבון שעדיין יוצא יותר זול לשלם 50 אחוז על כל נסיעה
מאשר לשלם כל חודש 250-610 לחופשי חודשי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה