פרוספקט

דוד מנחם

משתמש רשום
עימוד ספרים
אני צריך להפיק פרוספקט שיודפס על נ"ע 300 גר' עם למינציה.
הפרוספקט אמור להתקפל ל 3 והמידות של כעת הם 60 * 30 ס"מ.
האם ניתן להקטין עלויות ע"י שינוי הגודל במעט או שזה ממש לא משנה הרבה?
תודה מראש.

קדוש רחל

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כפי שידוע לי אם אתה מדפיס בדפוס דיגיטלי(תלוי בכמות) הגודל המירבי הוא 48.8/33

דפוס נטו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש מכונות דיגיטליות שמדפיסות גם 63*33 ס"מ, ויש גם כאלה 70*33 ס"מ.

fastprint

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מדפיס באינדיגו חצי גיליון הקטנה לא משמעותית התמחור יתבצע לפי יחידה אחת בחצי

אם תרצה להקטין את הגובה ל 25ס"מ אפשרי להכניס 2 יחידות וזה יוזיל לך את המחיר

בהצלחה

דפוס מיקוד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא כתבתם מה הכמות,

אם זו כמות לאופסט זה פחות משנה,
אם זה לדיגיטלי, יש יותר הפרש בפורמט.

מוזמנים לבדוק איתנו במייל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה