פרויקטים חדשים ברכסים

יוסי המתווך

משתמש חדש
האם יש כאן מישהו מקומי שיודע להמליץ על איזה פרויקט עדיף מבחינת אזור ומרכז החיים מצפה השחר או חזון איש

זמר

משתמש פעיל
מצפה השחר נמצא מתחת לשכונה יותר ותיקה וכרגע המרכז[ון] המסחרי המשמעותי נמצא קרוב לשם תלוי איפה במצפה השחר
אבל חזון איש גם יותר קרוב למע"ר המתוכנן וגם בשכונה בנויה כמו שכתבו

שאפומדיה

משתמש מקצוען
ממש לא יותר מבני ברק
ובערב ממש ממש נעים , הרבה יותר מהערבים בבני ברק
הרבה פעמים שדיברתי עם אמא שלי בבני ברק שאמרה שהיא לא זזה מהמזגן , אצלינו בלי היה ממש נעים
וגם למזג אויר הגוף מתרגל
לא ניראה לי זה ענין לשיקול של מגורים

שאפומדיה

משתמש מקצוען
לדעתי היה הרבה יותר חם. סוג של יובש שפשוט לא אפשר לצאת החוצה כל זמן שלא החשיך.
נכון יש שם יובש כי אין שם לחות. אין שם ים .
אבל מתרגלים!
זה כמו שהיום אני מגיעה לירושלים קפוא לי
ופעם לא הייתי מבינה למה מי שבא אלינו לובש המון שכבות בזמן שאנחנו יוצאים במקרה הטוב עם סוודר

נכון יש שם יובש כי אין שם לחות. אין שם ים .
אבל מתרגלים!
זה כמו שהיום אני מגיעה לירושלים קפוא לי
ופעם לא הייתי מבינה למה מי שבא אלינו לובש המון שכבות בזמן שאנחנו יוצאים במקרה הטוב עם סוודר
בדיוק הפוך.
יש שם לחות גבוהה כי זה קרוב לים

פרחנית

משתמש צעיר
ממש לא יותר מבני ברק
ובערב ממש ממש נעים , הרבה יותר מהערבים בבני ברק
הרבה פעמים שדיברתי עם אמא שלי בבני ברק שאמרה שהיא לא זזה מהמזגן , אצלינו בלי היה ממש נעים
נכון מאוד..!
סליחה, אבל לא מבין למה אין התייחסות למזג אוויר.
פשוט חם שם ברמה קיצונית!

אני פשוט לא מבינה מה הגזמה הזאת שאתם מדברים על רכסים שחם בה בטרוף, ועוד שאמרתם שחם ברכסים יותר מבני ברק??!! ,אתם נסחפים יותר מידי,!!!

תמונות

משתמש פעיל
נכון מאוד..!

אני פשוט לא מבינה מה הגזמה הזאת שאתם מדברים על רכסים שחם בה בטרוף, ועוד שאמרתם שחם ברכסים יותר מבני ברק??!! ,אתם נסחפים יותר מידי,!!!
רכסים ובני ברק זה אותו הדבר בחום מזיעים במידה שווה

תמונות

משתמש פעיל
ממש לא! החום שיש בבני ברק הוא לא החום שיש ברכסים בבני ברק יש יובש ,וברכסים יש לחות ..
שניהם קרובים לים ומאד חם שמה ומזיעים מאד
זה לא כמו ירושלים שנעים ולא מזיעים
רכסים מאד מזיעים שם רוב היום המזגן פועל אצלינו

E7

משתמש פעיל
אבל... מתרגלים!
עד שעברתי מרכסים לא שמתי לב שחם שם
עכשיו כל פעם שאני מגיעה אני מתהההההה!!!!

פרחנית

משתמש צעיר
שניהם קרובים לים ומאד חם שמה ומזיעים מאד
זה לא כמו ירושלים שנעים ולא מזיעים
רכסים מאד מזיעים שם רוב היום המזגן פועל אצלינו
אני השוותי את רכסים לירושלים ?לא! אני אמרתי שהחום שיש ברכסים הוא לא כמו בני ברק ..

תמונות

משתמש פעיל
אני השוותי את רכסים לירושלים ?לא! אני אמרתי שהחום שיש ברכסים הוא לא כמו בני ברק ..
רכסים ובני ברק אותו הדבר גם בחום וגם בזעה
וחוץ מזה שברכסים אין טיפת צל . אין אפילו עץ מעל ספסל
על ירושלים התכוונתי שלזה את יכולה לקרוא שלא מזיעים

פרחנית

משתמש צעיר
אבל... מתרגלים!
עד שעברתי מרכסים לא שמתי לב שחם שם
עכשיו כל פעם שאני מגיעה אני מתהההההה!!!!
אולי זה גם התרגלות ,אבל תשאלי את האנשים שגרים בבני ברק אין מישהו אחד שלא יגיד לך שלא חם אצלם ברמה פסיכית, ואצלנו רובם יגידו לך שלא כזה חם..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה