פרויקטים חדשים בירושלים

הדסה ברוכים

משתמש חדש
האמת אני חדש כאן ואין לי מושג איך משתמשים.. שלח לי מספר שלך ואפתח קבוצת ווצאפ.
אני רוצה לשאול בפורום מי עוד זכה ככה שנתעדכן ותאחד.
רק שאין לי שמץ איך עושים את זה

חיימקו

משתמש חדש
האמת אני חדש כאן ואין לי מושג איך משתמשים.. שלח לי מספר שלך ואפתח קבוצת ווצאפ.
אני רוצה לשאול בפורום מי עוד זכה ככה שנתעדכן ותאחד.
רק שאין לי שמץ איך עושים את זה
בוקר טוב, אין לי ווצאפ, אפשר דרך המייל.
אך אין אישור לפרסם כאן כתובת מייל.
צריך לבדוק אולי יש אופציה דרך הודעה פרטית.

הדסה ברוכים

משתמש חדש
בוקר טוב, אין לי ווצאפ, אפשר דרך המייל.
אך אין אישור לפרסם כאן כתובת מייל.
צריך לבדוק אולי יש אופציה דרך הודעה פרטית.
הבנתי.. בכל מקרה אוכל לשמח אותך, בידקתי עם אקה נדלן ובמרץ כבר יקראו לנו לפגישה ובחירת דירה.

לא אני

משתמש מקצוען
פרוייקטים חדשים ברוממה/גוש 80 חוץ מרשות השידור, יש משהו?

S.M.Z

משתמש חדש
מה המספר של אקה נדל''ן?

והאם הם יקראו לכל הזוכים לבחירת דירה בחודש הקרוב או רק לזוכים הראשונים?

ששונית

משתמש מקצוען
36 למטר זה ממש יקר
בררתי לאחרונה על הרבה דירות בתנובה והמחירים נעו בסביבות ה33 למר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה