אטרקציה פסטיבל החשמל- קיץ תשפ"ג

במבה וביסלי

משתמש רשום
לא היינו במופע אבל הפסטיבל בעצמו נחמד בלי הרבה תוכן אבל המקום מאד מושקע ויפה לילדים (טיול לילה), אבל צריך לדעת שאם מגיעים עם עגלות הדרך מהחנייה עד המקום עצמו היא קשה לעגלות, ומבחינת התאמה א"א לומר ע"ז שלא מתאים.
ולומר שמתאים כן אפשר?

yuda's

משתמש חדש
אתה צריך להערב?
כי הוא כתב אתמול בצהריים שיש לו להערב?
אולי יש לי מיותר להיום בערב
הכרטיסים שאני הזמנתי הם להיום בערב, אני ממתין שישלחו לי אבל בנתיים אין מענה, לא רוצה לנסוע סתם
מדובר ב5 כרטיסים.

דב לבן

משתמש רשום
תכתוב להם שלא קיבלת והכרטיסים שלך להיום
אני שיגעתי אותם בסוף קיבלתי הכל
כנראה יש להם מערכת לא מידי מוצלחת שלא באמת שולחת למיילים אולי רק SMS

דב לבן

משתמש רשום
תכתוב להם שלא קיבלת והכרטיסים שלך להיום
אני שיגעתי אותם בסוף קיבלתי הכל
כנראה יש להם מערכת לא מידי מוצלחת שלא באמת שולחת למיילים אולי רק SMS
הכרטיסים שאני הזמנתי הם להיום בערב, אני ממתין שישלחו לי אבל בנתיים אין מענה, לא רוצה לנסוע סתם
מדובר ב5 כרטיסים.
הגבתי בשבילך @yuda's

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש מישהו שהיה שם ויודע לדווח בפירוט?

קודו

משתמש צעיר
@רות אא
אשמח לשמוע בקצרה מה סוג הפעילות שהייתה.
לאיזה גילאים זה מתאים. מה אורך הפעילות...
תודה רבה

רות אא

משתמש רשום
@רות אא
אשמח לשמוע בקצרה מה סוג הפעילות שהייתה.
לאיזה גילאים זה מתאים. מה אורך הפעילות...
תודה רבה
זה בעיקר מסלול הליכה עם אורות וקצת תוכן ואורך המסלול הוא שעה בקצב הליכה עם קצת עצירות מקום נחמד להליכה משפחתית

קודו

משתמש צעיר
@ רות אא
תודה על תשובתך,
שאלה נוספתזה מזכיר בסגנון את פסטיבל האור שהיה בירושלים? האם ידוע לך האם דרכי הגישה לשם נוחות בתחבורה ציבורית? (מאזור ירושלים)

יהונתן קסלר

תדמית דיגיטלית מנצחת
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
UX UI
D I G I T A L
אם למישהו יש 2 כרטיסים מיותרים להיום או מחר אשמח בפרטי

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מעוניין בכרטיסים לשבוע הבא
תאריכים י"ט - כג אב

תו

משתמש פעיל
היינו שם אתמול.
חצי מהקהל היו חרדים (שמענו גם כאלה שהגיעו ממש מרחוק! ק.ספר..) אבל, הרבה ממה שהיה שם לא היה מתאים.
המופע המרכזי שכולם נהרו אליו היה חילוני לגמרי. כפי שכתבו רקדנים ורקדניות ושירים חילוניים ממש. לא נשארנו לשבת. חבל שהרוב נשארו. לא מתאים.
היתה הצגת יחיד קצרצרה של דמותו של פנחס רוטנברג. חמודה. אבל גם שם אמר דיבורי כפירה וחילוניות. ( ברא את העולם.. תראו בטלויזיה..וכו')
חולק שם אוכל כחלק מההווי. פיצות, מזונות, תירס חם.. כמובן לא כשר. רק בקבוק מים וקרטיב בד"ץ.. היום כ"כ בקלות אפשר להביא בד"ץ. אם רק היו רוצים להתייחס לציבור שלנו.
הסתובבנו להנאתנו. נס שהיה קצת בריזה בלילה.. והצטלמנו.
מיצגי אור חביבים.
כדאי שנפנה חזרה עם תגובות לחברת החשמל. אולי לשוהם נחשמל אותם קצת ..
נ.ב. כ"כ הרבה כסף נשפך שם!!! אם יש להם מיותר, שיורידו קצת בתעריף חשבון החשמל.

חופשה נעימה

בעל בעמיו

משתמש פעיל
היינו שם גם אתמול, והתאכזבנו.
באנו עם ילדים בגילאי 4-10.

אין שם איזו אטרקציה חוויתית, משהו לצאת איתו.
לא בוצעה שם התאמה למגוון גילאים.
מעט הידע שיש שם, מתאים ברובו ל'פרופסרים' בגילאים מאוד מאוד מסוימים [משהו כמו 14-17], למעט הצגת היחיד בת 4 דקות שהוזכרה לעיל, שהתאימה ליותר קטנים.

הגישה לשם היא לא פחות מ'דרך ייסורים'.
ראשית היה פקק בן קרוב לשעה רק בשביל להיכנס לשם.
אח"כ הגענו למגרש חניה עצום, שחנו בו כמה אלפי מכוניות, והיינו צריכים לחצות אותו תוך התבוססות בחול רך [לתשומת לב בעלי העגלות], וביציאה - שוב לעבור את כולו.
להזכירכם, מזג האויר בחוף מאוד הביל בימים אלו.

היו לילדים כמה אכזבות;
מראש ויתרנו על המופע - בעקבות מה שנכתב פה, אבל הילדים היו צריכים לוותר גם על דוכני האוכל הלא כשרים.
היו שם גם שתי תחנות שאפשרו לילדים לקשקש על לוחות גדולים, אבל צוות ההפקה לא נערך עם מספיק כלי ציור.

בקיצור, לדעתי אירוע מיותר לחלוטין, שלא מצדיק בכלל נסיעה של יותר מ-20 דק' לשם.

לגבי האופי - אם מוותרים מראש על המופע, לא נתקלתי בבעיה נוספת, מעבר ללבוש הקיצי של בליל המבקרים, שלא שונה מכל אטרקציה שמתקיימת בקיץ באויר הפתוח, באיזור שאינו חרדי.

אם מישהו כן מחליט לנסוע לשם ונעזר בווייז, שימו לב לכתוב "חוות חפציבה, חדרה", ולא אורות רבין או חברת החשמל. אלו שני מקומות שונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה