פסח בכסלו....

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כל הזכויות שמורות, כמובן...:D

קבצים מצורפים

• 2. מדרש של המלאכים שהצילו תינוקות- רואים תינוקות על סל.jpg
    KB 87.5 · צפיות: 11
  • 3.התינוק משה בתוך התיבה על הנילוס – בתיה מושיטה את יד
    KB 90.8 · צפיות: 12

מרגלית10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ציורים מהממים!
הצביעה מיוחדת במיוחד!
ודרך אגב זה מתאים מאוד גם לתחילת שבט (פרשת שמות) כך שזה לא כ"כ רחוק...

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
איזה יופי! אהבתי יותר את ציור ה'תינוקיה'... בציור השני - אולי זה ענין של טעם, אני תמיד אוהבת לגוון בין צבע המים לצבע השמים, ופה זה נראה כמעט אותו הדבר.
תמשיכי להצליח!

אלף ריש

משתמש רשום
מאד יפה ובעיקר מאד מביע / מספר
הייתי מציעה לשים תיבת משה יותר רחוק שיראו את ידה של בתיה מתארכת מאד

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מקסים, גם אני אהבתי את התינוקיה.
בציור השני חסר עומק, נראה לי "שטוח", הייתי מוסיפה קצת צל ואור במקומות מסויימים.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ציורים יפים מאד
אם כבר דיברו איך היה נראה יהודה המכבי, צריך לזכור שבזמן ההוא עדיין לא היו בלונדינים וג'ינג'ים בעם ישראל, כמו שאמר רבי ישמעאל במשנה בנגעים (פרק ב משנה א): בני ישראל, אני כפרתן, הרי הן כאשכרוע, לא שחורים ולא לבנים, אלא בינוניים.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
.... כפילות כפולה ומכופלת....

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
צדקת, אברהם-
אך אני אוהבת גיוון ואין ברצוני לצבוע שוב ושוב שערות חומות...
ככה לא יהיה משעמם לילדים המביטים בתמונה(וגם לי לא ישעמם לצבוע..)

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יפה מאוד!
בציור השני הייתי מוסיפה ל"נסיכה" ;) קצת יותר זהב ותכשיטים גם בגלל שהיא נסיכה ועוד לא סתם נסיכה אלא במצריים! וגם בגלל שהבגד הזה לבד נראה פשוט מידי.

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חמוד ומתוק
צרם לי קצת שאין להם שרוולים

שולמית33

משתמש רשום
מיוחד מאוד:)
לגבי הציור על בת פרעה הרקע של העצים לכאורה לא מתאים צריך לצייר קני סוף וכאלה הגדלים על שפת הנילוס.

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יפה מאד!
בציור בת פרעה- אם היא תתקרב קצת יותר לשפת המים היא לא תצטרך יד ארוכה על מנת לקחת את התיבה- חבל על הנס...
התיבה צריכה להיות הרבה יותר רחוקה והיד יותר ארוכה על מנת לבטא את הנס!

אושר

משתמש מקצוען
הציורים נחמדים (הראשון משעשע ביותר). ברצוני לציין כי בהתאם לאותו מדרש שידה של בת פרעה התארכה - היה זה לאחר ששפחותיה סרבו למשות את התיבה וכולן מתו. (אם אין לך חשק לצייר גופות אז רק תמחקי את האמה שבציור...)
אה. ועוד דבר: לכל ילד היו שתי אבנים - אחת של דבש ואחת של חלב.

אביגד

משתמש רשום
כדאי לך להשתמש בלוח "וואקום" כשהעט יתן קו רגיש ללחץ ויותר "חם" ו"מדבר". כרגע הציורים טכניים ו"קרים".

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אושר-לפי המדרש השאיר לה הקב"ה שפחה אחת כדי לא לבייש בת מלך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה