עזרה פלאפון G10 מיותר - כנסו...

קולו

משתמש צעיר
יש לי פלאפון G5 שהפסיק להיטען, ונראה שהבעיה בטלפון ולא בבטריה,
יש מישהו שיש לו פלאפון G10 ישן מיותר שהוא לא צריך
שאוכל לקחת ולהטעין את הבטריה שלי בו?
באזור בני ברק.
תודה מראש

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
ואיך זה יעזור לו אם הוא יטעין בטלפון אחר שהוא לא משתמש בו והסים לא נמצא בו? הוא רוצה רק להטעין את הבטריה בטלפון אחר.
יחליף סוללות.
ככה אני עושה בכל אופן.
טלפון אחד עם מסך שבור למטרת הטענה והשני עם הסוללה הטעונה. כשנגמרת הסוללה מחליפים.

cyp

משתמש מקצוען
המלצה אישית,
לקנות סוללה נוספת ומטען אוניברסלי

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יחליף סוללות.
ככה אני עושה בכל אופן.
טלפון אחד עם מסך שבור למטרת הטענה והשני עם הסוללה הטעונה. כשנגמרת הסוללה מחליפים.
לכן הציעו להטעין במטען חיצוני (עולה 25 שקל בערך) זה אמנם לא הכי מומלץ לדעתי כי זה לא שומר על הבטריה.

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
לכן הציעו להטעין במטען חיצוני (עולה 25 שקל בערך) זה אמנם לא הכי מומלץ לדעתי כי זה לא שומר על הבטריה.
אין לו 2 סוללות.
אם הוא רוצה להשאר מחובר כל הזמן אז הוא מחפש להשיג טלפון זהה מיותר כדי להטעין ולהשתמש במקביל

cyp

משתמש מקצוען
יש לכם מושג איפה קונים מטען שיטעין את הבטריה?
בחנות פלאפונים רגילה?
וכמה עולה בטריה נוספת?
לפעמים יש בדואר, אלי אקספרס, חנויות טלפונים, עולה 20 שקל בערך
סוללה לא עולה הרבה, תלוי גם אם היא גרמנית, כל חנות טלפונים יש,

קולו

משתמש צעיר
לתועלת הציבור -
חברה אמרה לי לנסות להטעין במטען אחר (למרות שהמטען שלי תקין ומטעין את הפלאפון של בעלי!)
וקסם--- באמת זה מטעין!
היא אמרה לי שאם מטעינים תקופה ארוכה באותו מטען לפעמים הוא מפסיק להשפיע... משהו כזה,
בכל אופן תודה ענקית לכל העונים והעוזרים שתרמו מזמנם ונתנו עצות מעולות, ד' ישלם שכרכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה