קניות באתרים מחו"ל פלאפון (כשר) מאלי אקספרס

אוריה כ.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למישהוא יש קישור לאלי אקספרס למגנים לפאפון הזה

Samsung Galaxy Young S6310

-זה גלאקסי יאנג 1-הכשר עם המסך מגע, השאלה אם יש מצב שאין את זה כבר כי זה ישן, או שסתם לא מצאתי

ענבים טעימים

משתמש רשום
אני כבר שנים קונה את הc2 מאלי ,
אתמול הגיע לי טלפון נוסף , הכנסתי אליו את הסים של רמי לוי שקיים אצלי , - שכבר עבד בעבר על טלפונים מאלי..
וכל פעם שאני מוציאה שיחה הוא לא מאפשר ןאומר: "לא ניתן לעשות שמוש במכשיר הסלולרי מאחר והמכשיר אינו עומד בקריטריונים שקבע משרד התקשורת" - בקבלת שיחות אין שום בעיה...
רק מציינת שהפעם הטלפון שהגיע הוא בטעות לא בעברית...(אולי קשור???...)
מישהו יודע מה הפתרון??

1 היה אברהם

משתמש פעיל
אתמול הגיע לי טלפון נוסף , הכנסתי אליו את הסים של רמי לוי שקיים אצלי , - שכבר עבד בעבר על טלפונים מאלי..
וכל פעם שאני מוציאה שיחה הוא לא מאפשר ןאומר: "לא ניתן לעשות שמוש במכשיר הסלולרי מאחר והמכשיר אינו עומד בקריטריונים שקבע משרד התקשורת" - בקבלת שיחות אין שום בעיה...
מישהו יודע מה הפתרון??
תתקשרי לרמי לוי ותגידי שנחסם לך הסים
הם ישאלו אותך מה האמי, תצטרכי לוצר אמי של מכשיר אחר כשר אורגינל
אחרי שישחררו אל תוציאי אותו מהמכשיר, אם תוציאי עלול להיחסם שוב

נערך לאחרונה ב:

יאיר צ

משתמש פעיל
ממש לא קשור,
זה פשוט מאוד לא טלפון שהוא דור 4, ועל פי תקנות משרד התקשורת מכשיר שאינו דור 4 ולא פעל לפני כמה חודשים (לא זוכר את התאריך) לא יוכל יותר להתחבר.
מה שעושים במקרה כזה זה משנים את ה IMI לשל מכשיר שכן היה מחובר, אלאעד כמה שידוע לי אי אפשר לשנות בנוקיה את ה IMI

יאיר צ

משתמש פעיל
אם זה ממש מעניין אתכם יש לי 2 מכשירי נוקיה 208 מקוריים (לא משוחזרים) במצב מעולה למכירה

21250sx

משתמש חדש
מישהו יודע מה הפתרון??
התשובה לבעייה נעוצה בשינוי החוק, זה הקישור: החל מיום 1.1.2023, מפעילי התקשורת הסלולרית לא יהיו רשאים לחבר לרשת שלהם ציוד קצה רט"ן הפועל אך ורק בטכנולוגיות ישנות ("דור 2", "דור 3") או ציוד קצה רט"ן הפועל גם בטכנולוגיות חדשות ("דור 4" – LTE, "דור 5" – IMT2020) אך אינו תומך בטכנולוגיית VOLTE*. כמו כן לא יהיו מפעילי התקשורת הסלולרית רשאים לחבר לרשת שלהם גם ציוד קצה רט"ן אשר משמש כדיבורית לרכב וציוד קצה רט"ן המשמש כ - M2M/IOT ומסוג מודם סלולרי שאינם תומכים ברשתות "דור 4". יחד עם זאת, מפעילי התקשורת ימשיכו לתת שירות דור 2 ודור 3 לציוד כאמור, על סוגיו השונים, שחובר לרשתות שלהם לפני מועד זה – וזאת עד למועד הסגירה הסופי של הרשתות שקבוע ליום 31.12.2025, אלא אם יאשר המשרד מועד מוקדם מאשר 31.12.2025 בכפוף לתנאים שפורטו בתיקון הרישיון.
לסיכום לא נראה לי שיש מה לעשות עם המכשיר חוץ מלהפוך אותו ל"נגן"(-רעיון מעולה להפוך אותו לנגן כמו שראיתי בפרסום בעיתון באשדוד).

יאיר 1234

משתמש צעיר
אני חברתי לC2 ממש לפני פחות מחודש סים של הוט מובייל, ועובד לי מצויין.

ענבים טעימים

משתמש רשום
עשיתי ניוד מרמי לוי לסלקום אתמול,
והמוכר אמר לי שברגע שהתקשורת עם רמי לוי תסתיים להכניס את הסים של סלקום,
בפועל כבר יותר מ12 שעות ויש לי עדיין קליטה מרמי לוי והסים של סלקום שאני מכניסה- הוא עדיין לא תקין .
מה עושים?

21250sx

משתמש חדש
בפועל כבר יותר מ12 שעות ויש לי עדיין קליטה מרמי לוי והסים של סלקום שאני מכניסה- הוא עדיין לא תקין .
מה עושים?
לפנות למוכר ולשאול אותו מה עושים?

יאיר צ

משתמש פעיל
מה עושים?
בד"כ יש מספר טלפון מסוים שצריך להתקשר אליו ואז זה מעביר אותך לחברה החדשה אוטומטי

21250sx

משתמש חדש
חשבתי מה יכול להיות ההבדל בין:
אני חברתי לC2 ממש לפני פחות מחודש סים של הוט מובייל, ועובד לי מצויין.
לבין:
מישהו יודע מה הפתרון??
ונראה לי שההבדל בין 2 ההודעות: 'יאיר 1234' השתמש עם הc2 כבר לפני שנת 2023 אז נכון שהוא החליף סים באמצע 2023 אבל הc2 פעל בסים אחר לפני 2023 אז לכן הוא כן עובד.
מה שאין כן אצל 'ענבים טעימים' שהc2 לא פעל לפני 2023 אז לכן הוא לא עובד.
וכמו ש'יאיר צ' כותב:
זה פשוט מאוד לא טלפון שהוא דור 4, ועל פי תקנות משרד התקשורת מכשיר שאינו דור 4 ולא פעל לפני כמה חודשים (לא זוכר את התאריך) לא יוכל יותר להתחבר.
מה שעושים במקרה כזה זה משנים את ה IMI לשל מכשיר שכן היה מחובר, אלאעד כמה שידוע לי אי אפשר לשנות בנוקיה את ה IMI

21250sx

משתמש חדש
לפי מה שאני הבנתי, אל תקנו את הטלפון בקישור הנ"ל-מכיוון שמדובר בטלפון שהוא פחות מדור 4 ואי אפשר לשנות IMI ואי אפשר לדעת אם השתמשו עם הc2 לפני 2023-אז עדיף שלא לנסות לקנות כי רוב הסיכויים שתהייה לכם אותה בעיה כמו 'ענבים טעימים'.

בהצלחה!

ca1

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה לגבי רכישת שיומי חצי טאטש מאלי אקספרס
האם יהיה ניתן להשתמש בסים כשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה