התייעצות פלאפון חכם. הדרן או נתיב? (או חסימה אחרת...)

אופססס ;)

משתמש מקצוען
יש לי פלאפון חכם של הדרן. ואני מתלבט אם לעבור לחסימה אחרת
בהדרן הכל בסדר חוץ מזה שיש הרבה עדכונים והמכשיר נכבה ונדלק ככה סתם וגם שאפליקציות נתקעות הרבה פעמים
חשוב לי גם דפדפן ואני מרוצה מהדפדפן שלהם (נטפרי) למרות שהוא איטי להחריד
(גם, שאין לי מושג למה אבל כנראה שהאינטרנט עצמו במכשיר מאוד חלש -או סיבה אחרת. מפני שאני משתמש עם הרבה תוכנות של שליטה מרחוק/ אונליין/ מצלמות אבטחה ולפעמים דברים לא נטענים טוב)

נתיב? לא מכיר. עסקן? לא מכיר.
כולם אמרו לי שהחסימה שלהם יותר חלשה מהדרן אבל מצד שני אני לא יכול לסבול תקלות של חסימה באמצע היום...

נתיב/ עסקן מאשרים אפליקציות מיוחדות בקלות?

אשמח למי שיכול להרחיב בנושא...

כוח עזר

משתמש מקצוען
יש לי פלאפון חכם של הדרן. ואני מתלבט אם לעבור לחסימה אחרת
בהדרן הכל בסדר חוץ מזה שיש הרבה עדכונים והמכשיר נכבה ונדלק ככה סתם וגם שאפליקציות נתקעות הרבה פעמים
חשוב לי גם דפדפן ואני מרוצה מהדפדפן שלהם (נטפרי) למרות שהוא איטי להחריד
(גם, שאין לי מושג למה אבל כנראה שהאינטרנט עצמו במכשיר מאוד חלש -או סיבה אחרת. מפני שאני משתמש עם הרבה תוכנות של שליטה מרחוק/ אונליין/ מצלמות אבטחה ולפעמים דברים לא נטענים טוב)

נתיב? לא מכיר. עסקן? לא מכיר.
כולם אמרו לי שהחסימה שלהם יותר חלשה מהדרן אבל מצד שני אני לא יכול לסבול תקלות של חסימה באמצע היום...

נתיב/ עסקן מאשרים אפליקציות מיוחדות בקלות?

אשמח למי שיכול להרחיב בנושא...
עסקן נותנים לפתוח בתנאי שיש הסבר הגיוני נתיב לא התנסתי

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מבחינת סינון - הדרן
מהחינת תקיעות וקריסות - עסקן
נתיב? לא מצאתי משהו מיוחד...

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני מבין שעסקן לא נתקע ומשחרר בקלות אפליקציות. מה לגבי דפדפן?
ומה הכוונה שבנתיב אין שום דבר מיוחד?
הסינון של עסקן פושר לדעתי (אוהד נטפרי)
אבל החנות הרגילה של אנדרואיד פתוחה וזה פלוס גדול
ונתיב לא יודע לגבי השירות אבל הסינון לעיתים סתם חוסם והרגשתי קצת כבדות לעיתים באפליקציות כמובן תלוי בסוג המכשיר

אופססס ;)

משתמש מקצוען
הסינון של עסקן פושר לדעתי (אוהד נטפרי)
אבל החנות הרגילה של אנדרואיד פתוחה וזה פלוס גדול
ונתיב לא יודע לגבי השירות אבל הסינון לעיתים סתם חוסם והרגשתי קצת כבדות לעיתים באפליקציות כמובן תלוי בסוג המכשיר
אז למה אתה אוהד נטפרי?

אופססס ;)

משתמש מקצוען
אני מניח שהוא רוצה סינון ולא כמו כאלו שהולכים דווקא לעסקן בגלל הסינון הפושר
וגם בכללי הממשק של נטפרי יותר נוח
לא נוח לי שאני כבר כמה שעות בלי מכשיר בגלל העדכונים שלהם...
לא נוח לי בכלל לחשוב על כך שאולי הלך לי כל מה שהיה במכשיר... ממש לא נוח לחשוב על זה...
יותר לא נוח זה לחשוב שאם אני צריך להתחבר מחדש בכל התוכנות שהייתי מחובר אליהם קודם זה כמה ימים של עבודה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה