דרוש מידע פיתרון מושלם ליבלות ויראליות

מצב
הנושא נעול.

מוזיקאי מס' 1

משתמש רשום
בני בן השנה וחצי סבל מהתקפה חמורה של יבלות ויראליות שקישטו את פניו הצעירות והתפשטו גם אל החזה והגב שלו... ומלבד המראה הלא נחמד, הם גם התנפחו והזדהמו..
לרופאים לא היה כל כך מה לעשות כי הטיפול החיצוני הניתן במקרה הזה לא מתאים לילדים מתחת לגיל שנתיים..
ניסינו כל מיני תכשירים הומאופתיים כאלה ואחרים וכלום לא עזר..
עד ש.. יום אחד שמענו על איזה משחה טבעית שאמורה לעזור, ולמרות שכבר היינו חסרי אימון, מרוב יאוש הסכמנו לנסות..
מרחתי לו את המשחה על היבלות כל כמה זמן, והלא יאמן קרה!
תוך יומיים שלושה היבלות כבר החלו להאדים, לאחר כשבוע הם החלו להתפוצץ ולזוב דם, (כמובן שמרחתי גם משחה אנטיביוטית..) ובסוף לאחר כשבועיים וחצי הם התייבשו ונעלמו סופית לחלוטין!!!!!
לא תיארתי לעצמי שזה יקרה כל כך מהר.. בכל שאר התכשירים לא מוכנים להתחייב שזה יעבוד לפני 6 חודשים....
אנו מספרים את זה כדי שכל ההורים המתמודדים עם הדבר הלא חמוד הזה על הילדים הכן חמודים שלהם יוכלו גם כן להגיע לפיתרון מושלם בעז"ה.
אפשר ליצור איתי קשר לגבי המשחה ואשמח לעזור ולהסביר על זה עוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
כבר כתבו כאן שסודה לשתיה עושה את העבודה ובזול. מנסיון טרי.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני מודע לזה, אבל זה חלק מהדברים שניסיתי ולא עבדו לצערי....
כל הסנטר של החמודה שלי מלא ועבר קצת לגוף. אני משתדלת כל יום אחרי האמבטיה לפדר לה את האזור והיבלות התיבשו (עוד לא נשרו) הפסיקו להדביק.. יש לי בעיה רק בעפעף. שווה לקנות את זה בשביל העפעף? כמה היא עולה?

גיטי א.

משתמש מקצוען
בני בן השנה וחצי סבל מהתקפה חמורה של יבלות ויראליות שקישטו את פניו הצעירות והתפשטו גם אל החזה והגב שלו... ומלבד המראה הלא נחמד, הם גם התנפחו והזדהמו..
לרופאים לא היה כל כך מה לעשות כי הטיפול החיצוני הניתן במקרה הזה לא מתאים לילדים מתחת לגיל שנתיים..
ניסינו כל מיני תכשירים הומאופתיים כאלה ואחרים וכלום לא עזר..
עד ש.. יום אחד שמענו על איזה משחה טבעית שאמורה לעזור, ולמרות שכבר היינו חסרי אימון, מרוב יאוש הסכמנו לנסות..
מרחתי לו את המשחה על היבלות כל כמה זמן, והלא יאמן קרה!
תוך יומיים שלושה היבלות כבר החלו להאדים, לאחר כשבוע הם החלו להתפוצץ ולזוב דם, (כמובן שמרחתי גם משחה אנטיביוטית..) ובסוף לאחר כשבועיים וחצי הם התייבשו ונעלמו סופית לחלוטין!!!!!
לא תיארתי לעצמי שזה יקרה כל כך מהר.. בכל שאר התכשירים לא מוכנים להתחייב שזה יעבוד לפני 6 חודשים....
אנו מספרים את זה כדי שכל ההורים המתמודדים עם הדבר הלא חמוד הזה על הילדים הכן חמודים שלהם יוכלו גם כן להגיע לפיתרון מושלם בעז"ה.
אפשר ליצור איתי קשר לגבי המשחה ואשמח לעזור ולהסביר על זה עוד.
053-419-3131
זהירות!!!!!
יש לי קרובת משפחה שג"כ הציעו לבן שלה משחה טבעית ליבלות ובאמת היבלות באופן מפתיע נעלמו
אבלללל זה אכל לו את הכבד!!!! אחרי בדיקות יסודיות של רופאים להבין מה גורם לילד בן 3 שהכבד בקושי מתפקד, כבר היו קרובים להחלטה להשתלת כבד ואז ב"ה האמא תפסה שאולי זה מהמשחה הזאת ובאמת הפסיקה לתת וב"ה הכבד נשאר במצב שאפשר להציל בעז"ה. הם עדיין בטיפולים ובבדיקות כבר כמה חודשים והילד על כדורים שגורמים לתופעות לא נעימות בכלל וה' יעזור שיצאו מזה עם כמה שפחות נזקים להמשך.
אז תזהרו מדברים כאלה שאין עליהם אישור אפילו ממשרד הבריאות.

מוזיקאי מס' 1

משתמש רשום
כל הסנטר של החמודה שלי מלא ועבר קצת לגוף. אני משתדלת כל יום אחרי האמבטיה לפדר לה את האזור והיבלות התיבשו (עוד לא נשרו) הפסיקו להדביק.. יש לי בעיה רק בעפעף. שווה לקנות את זה בשביל העפעף? כמה היא עולה?
בטח
לבן שלי גם היה על העפעף, והיום אין לזה זכר....
צרי איתי קשר

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
גם לבת שלי היו יבלות מעצבנות.
יומאחד לקוחה אמרה לי שהרופא ילדים שלה הראה לה איך מורידים אותן.
הבאתי את הבת שלי, והיא פשוט שלפה לה אותן אחת אחרי השניה, והראתה לי שצריך להוציא
אחר כך גם את השורש שלהן, אחרת צומחות שוב.
לא היה נראה שכואב לה מאד, כלומר-בכתה (הבאתי לה בקבוק, בת שנתיים) וחיבקתי אותה תוך כדי.
שאלתי אותה אחר כך ולא היתה היסטרית להיזכר בזה.
עכשיו החורים (של השורשים) במצב של פצע, והם הולכים וקטנים ב"ה.
מאמינה ששבוע הבא אוכל לעדכן שאנחנו אחרי......

מוזיקאי מס' 1

משתמש רשום
נערך לאחרונה ע"י מנהל:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה