דרוש מידע פיתרון לפחד מטיסות

הפחד אינו נחשב לבעל בסיס רציונלי, מאחר שטיסה מסחרית היא אחת משיטות התחבורה הבטוחות ביותר, ושיעור הנפגעים במהלך טיסות קטן יחסית בהרבה משיעור הנפגעים בתאונות דרכים על הכבישים. אף על פי כן, פחד מטיסה נפוץ הרבה יותר מפחד מנסיעה במכונית.

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לקחת כדור מרופא משפחה כמו- לוריוון. זה מרגיע ומרדים וגורם שלא יההי חרדה ודפיקות לב מואצות.
ולקחת את זה שעה קודם.
ולקרוא בגוגל פתרונות מעשיים לזה- אפשר בהמתנה למטוס לקרוא בגוגל חומר הגיוני למה לא יכול לקרוא כלום...
אפשר גם כמה טיפות של רסקיו
ולהכין נגן עם מוזיקה או לראות סרט אם יש אופציה כדי לחשוב על דברים אחרים.

לקחת כדור מרופא משפחה כמו- לוריוון. זה מרגיע ומרדים וגורם שלא יההי חרדה ודפיקות לב מואצות.
ולקחת את זה שעה קודם.
ולקרוא בגוגל פתרונות מעשיים לזה- אפשר בהמתנה למטוס לקרוא בגוגל חומר הגיוני למה לא יכול לקרוא כלום...
אפשר גם כמה טיפות של רסקיו
ולהכין נגן עם מוזיקה או לראות סרט אם יש אופציה כדי לחשוב על דברים אחרים.
יש לכם ניסיון עם הכדור הזה? כי שאר הדברים לא עזרו.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
יש לכם ניסיון עם הכדור הזה? כי שאר הדברים לא עזרו.
אני יכול לבדוק יותר מאוחר כדור שקיבלתי מהרופא שלי לא מזמן
הוא מרדים מנתב"ג עד JFK ...
אבל זה כמובן מסוכן ולא מומלץ אם לא ממש חייבים

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן. גם לי יש פחד טיסות
אבל אפשר להתייעץ עם רופא משפחה-יש כדורים חזקים יותר
אני לא זוכרת שמות עכשיו ואני לא השתמשתי
אבל יש.
אפשר לקחת מלטונין שזה כדור מרדים אבל לא מרגיע.

7126

משתמש פעיל
לי הרופא נתן vaben - לא יודעת כמה השפיע ...(תכלס לא ממש ישנתי בטח לא עד JFK)
בחזור כבר לא לקחתי.
כן משתמשת ברסקיו או רגיעון, מוריד בהחלט את המפלס...
את הנ"ל לקחתי בשביל להירדם - לא ממש עזר.
מלטונין - לא עובד על כולם,
לחלק מהמשפחה זה עזר והם נרדמו עם זה יופי,
ולחלק זה עזר כמו סוכריה...

מנסיון אישי השתמשתי בקלונרקס (מרשם מרופא משפחה) וזה ממש עזר לי משמעותי אפשר לקרוא על הכדור מידע בגוגל אסור בהריון והנקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה