פיצ'רים חדשים ותצוגה חדשה בג'ימייל

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אצלי בצ'אט הנקרא hangouts גם בתצוגה החדשה זה לא מתעכב כלל אפילו שבשליחת מייל זה מוגדר אצלי לשליחה אחרי 30 שניות.
אני אישית מאוד נהנה מהשירות הזה, וכבר "זכיתי" להשתמש בו פעמים רבות, אני משער שיש כאלו שבודקים איך נראה המייל לפי ששולחים אבל אני טיפוס שאוהב גם לקרוא את המייל לאחר שנשלח אז כדי לחסוך זמן אני שולח ללא בדיקה, וכך תמיד יש לי חצי דקה לבטל.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
האם הצלחתם בגרסה החדשה להגיע לרשימת אנשי הקשר?
לצורך עריכה וכו' (ולא דרך 'אל').
איך?

אני לא מוצאת את האנשי קשר בגירסא החדשה
גם לא פה

וגם לא פה

יש"כ!!!
בסוף מצאתי.
אצלי זה הופיע אחרי "עוד"...

למישהו יש רעיון נוסף?
תודה רבה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מצויין תודה
אבל איך אני יגיע לשם בפעם הבאה?
מצאתי היכן זה נמצא
בצד שמאל למעלה בקוביות
קודם תמונה 1
אחרי זה תמונה 2
בהצלחה
לכידה 1.JPG
‏‏לכידה.JPG

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

בורג קטן במערכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

בורג קטן במערכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קבצים מצורפים, כמו תמונות, יופיעו אף הם כאייקונים מתחת לכותרת המייל, כך שאפשר לפתוח אותם ישירות מהמסך הראשי בלי לפתוח את המייל עצמו וכך לחסוך זמן יקר.
מישהו ראה שיש דבר כזה, לי זה לא עובד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה