פיצ'רים חדשים ותצוגה חדשה בג'ימייל

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שמועה הגיעה כי לפי התוכנית בתאריך 8 במאי יהיה במיילים "העסקיים" בלבד את האפשרות של מצב חשאי.
והוא יוכל להתבצע רק אם גם המייל של הנמען הוא gmail בגירסא החדשה...

נערך לאחרונה ב:

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
שמועה הגיעה כי לפי התוכנית בתאריך 8 במאי יהיה במיילים "העסקיים" בלבד את האפשרות של מצב חשאי.
והוא יוכל להתבצע רק אם גם המייל של הנמען הוא gmail בגירסא החדשה...
מעניין מאוד
כי המטרה של גימייל שזה יהיה לכולם ויהיה להם מידע עליך

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
אחד החידושים - אחרי שליחת המייל יש אשרות לביטול שליחה,
שזה נחמד מאוד.
אני לא כ"כ מצליח להבין את האפשרות הזאת הרי זה מעכב את שליחת המייל בכמה שניות וברירת מחדל של ג'מייל זה עיכוב של 10 שניות וזה אומר כל מייל שמישהו שולח מתעכב ב10 שניות ואח"כ כשהמקבל שולח בחזרה זה מתעכב בעוד 10 שניות ואין אפשרות של פחות מ5 שניות

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני לא כ"כ מצליח להבין את האפשרות הזאת הרי זה מעכב את שליחת המייל בכמה שניות וברירת מחדל של ג'מייל זה עיכוב של 10 שניות וזה אומר כל מייל שמישהו שולח מתעכב ב10 שניות ואח"כ כשהמקבל שולח בחזרה זה מתעכב בעוד 10 שניות ואין אפשרות של פחות מ5 שניות
במידה וראית ששחכת להוסיף משהו או שיש טעות זה ממש קריטי לפעמים

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
קודם כל זו בחירה אם לעכב את המייל או לא, אפשר לשנות בהגדרות
אבל לדעתי עדיף לעכב מאשר לנשוך שפתיים על טעות קריטית
דבר ראשון אין אפשרות לשנות בהגדרות כל מה שאפשר לשנות זה לשים על זמן מינימום של 5 שניות וזה מאד מפריע בעיקר בצאט' במייל כל הודעה מתעכבת בכמה שניות

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
סליחה סליחה!!! אני יורד מהעץ...
כעת בדקתי בשני חשבונות שבגירסא החדשה, ואכן מתעכב...
(מקודם, אחד היה בחדש והשני בישן...)

באמת מעצבן!!!
ולכן אני ממש לא מבין את החשבון שלהם נניח אני באמצע לשוחח במייל עם טכנאי מחשבים שכותב לי מה לעשות ואני במו"מ איתו הלוך ושוב מעכשיו כל הודעה מתעכבת לפי רירת המחדל של ג'מייל ב10 שניות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה