דרוש מידע פיטרו את אשתי מהעבודה, מה התפקיד שלי בתור בעל?

מצב
הנושא נעול.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אישה תמיד רוצה שהבעל ידבר אליה יפה, יקשיב לה,
ישמע מה שהיא אומרת, יתייחס באופן ענייני, וגם יאמר מילים של
נחמה/עידוד/השתתפות.
וזה יותר חשוב מהכל, גם מהכסף וגם מהעבודה.
אם אדם מדבר רק כדי להשתיק את התלונות של אשתו, מקשיב בחצי אוזן,
או שאומר דברים לא קשורים, זה מרגיז.
אם הרגזת, תנסה להבין מה אמרת שהפריע, ואם יש לך דעה כן תגיד מה שאתה חושב,
אל תתחמק, אישה מרגישה כשמנסים ליפות דברים או להתחמק.
אפשר וגם רצוי לומר דעה אחרת, באופן מכבד.
הכי חשוב לומר, אנחנו ביחד, ההתמודדות היא של שתינו, אני אתך בכל מצב.
ננסה למצוא פתרון ביחד, מתוך התייעצות או מחשבה.
חשוב גם לומר, את מוצלחת בשבילי, אני שמח אתך.
חשוב גם לעשות משהו כיף ביחד, לצאת.
אפשר גם לומר את זה בעצמו: אני רוצה להקשיב לך, אני רוצה
להבין מה את עוברת.
ואפשר גם לשתוק, אם בנ"א לא במצב רוח, זה לגיטימי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה