סיפור בהמשכים פיורדא

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
עדיף לכתוב כפי שזה נשמע ולא כפי שזה נכתב בד"כ (רב, השם וכו') כדי לא להפריע לרצף בקריאה.
אני נימקתי שם טענה זו, רק בגלל שמדובר בשם הרחוב. על שם רב זה מעט בייעתי, כי לכתוב 'רב' ולנקד כמו אשכנזים, זה לא תקין ולא רץ, ולכתוב 'הרב עקיבא', נשמע רב שאינו מן המגזר המדובר. בעיה.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני מסתפק מה הלאה.
תעזרו לי!
א. האם אחרי הפסקה כה נכבדה, כ8 חודשים, מעניין מישהו המשך הסיפור? או ש'עבר זמנו'?...
ב. האם פרסום ההמשך פה ימנע את תפוצת הספר, באם יצא כזה?
ג. האם ניתן להרוויח משהו מלפרסם ספר כזה?
ד. האם מישהו רוצה לטפל בהוצאת הספר תמורת...?

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
א. האם אחרי הפסקה כה נכבדה, כ8 חודשים, מעניין מישהו המשך הסיפור? או ש'עבר זמנו'?...
לדעתי כן, מי שעוקב ממילא יתעדכן ומי שלא בעניין פשוט לא יקרא, כשזה יוקפץ כנראה גם ניקים נוספים יכנסו לזה ויקראו מהתחלה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה