מידע שימושי פורים תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

sarinaa

משתמש צעיר
היי לכולם
יש לי חצאית שחורה מתנפחת מאד מאד יפה לתינוקת בת 3 חודשים
ואני מחפשת רעיון מקורי מה לעשות איתה..(לא צאלמערית / שדכנית וכו....)
תודה מראש

Rachel1234

משתמש חדש
מחפשת לשכור / לקנות תחפושת של בננה לתינוקת באיזור גיל שנה
המייל שלי 039687 ג'ימייל
תודה

שידרוגים

משתמש מקצוען
מפרסמת לחברה- לפנות ל0548590206
להשכרה:
תחפושת בובה מדברת
עם כפתור אמיתי שמקליטים שם את הילד מדבר (הילדים שלי אמרו : אני רוצה חיבוק, תני לי נשיקה.. וכו'... אבל כל דבר אפשרי)
ל2 בנות ובן
100 ש"ח לתחפושת - כולל פאה / כובע, בגד, כפתור הקלטה גדול וחמוד, תוית ברקוד- בובה מדברת, משקפיים, נעליים
מי שלוקח את שלושתם מקבל את הבגד של התינוק חינם!
בובות.jpg
בובות.jpg

נערך לאחרונה ב:

ד.ז

משתמש רשום
אמשח לקבל פרטים

הילדה התחרטה ורוצה בסוף את הכלה.. במקום זה מעלה את הנסיכה שחשבתי לחפש אותה השנה מידה 5/6
שמלה איכותית ותפורה היטב!
מבני ברק
היי, מצ"ב התמונות של הנסיכה - משכירה
תפירה איכותית - שמלה מהממת כמובן עם תחתית

מירי 10

משתמש חדש
אשמח מאד אם יש למישהו תחפושת קטשופ לתינוקת בגיל שנה או בגד גוף/ חולצה שעליו מודפס לוגו של קטשופ היינץ או כל חברה אחרת, יעזור לי מאד! תודה!!

מירי 10

משתמש חדש
אשמח מאד אם יש למישהו תחפושת קטשופ לתינוקת בגיל שנה או בגד גוף/ חולצה שעליו מודפס לוגו של קטשופ היינץ או כל חברה אחרת, יעזור לי מאד! תודה

אמא של מטי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש למישהו רעיון
למה יכול להתחפש ילד בן 10
שרוצה שהתחפושת תהיה עם קורקינט?

(לא משלוחן....)

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש רעיונות לאביזרים או תוספות לתחפושת בתיה בת פרעה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה