עזרה פודקאסט

מצב
הנושא נעול.

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
א.תלוי באיזה נושאים
ב.אפשר לפנות לנטפרי שיפתחו את זה אבל זה עולה כסף כל פניה ששולחים להם
ג. אתה יכול לעלות אותם לפה או קישור לאתר לשלוח במייל וכו אני אישית אשמח
אני הסופרת א. פרי והנושאים הם בין השאר:
מימוש עצמי, גאולה ומשיח, אקטואליה, אהבת חינם בין המגזרים, מדע ויהדות ועוד...

באופן כללי, בגלל שאני משתדלת להביא זווית יחודית לכל נושא, אז לא בטוח שהאזנה תתאים לכל אוזניים...
הרבה פעמים אחרי שאני מעלה פודקאסט אני מבינה שיתכן שעדיף שהדברים לא יאמרו וגונזת אותו...
מצד שני, בגלל שהפודקאסטים מביאים לידי ביטוי האזנה להרצאות וקריאת מאמרים אז יתכן שיש שם מידע רלוונטי. אם הנושאים הנ"ל מעניינים כאן מישהו אפשר לשלוח לי מייל ואשלח בעז"ה קישור.
peri33550 שטרודל ג'מייל נקודה קום

תיקון קוראים

משתמש צעיר
איך אני עושה את זה?? ואגב לך זה נפתח?
לחיצה ימנית על הקובץ הרצוי ובחירה ב"יצירת עותק". הקישור לא עובד למשתמשי נטפרי בגלל שהוא פורסם לציבור.
1671797298110.png

תיקון קוראים

משתמש צעיר

חיים יערי

משתמש חדש
ניסיתי ככה אבל זה מה שנכתב כשפותחים:

400. זו שגיאה.

לא ניתן לעבד את הבקשה באמצעות השרת מכיוון שהיא פגומה. אין לנסות שוב את הבקשה הזו. זה כל מה שאנחנו יודעים.

תיקון קוראים

משתמש צעיר
ניסיתי ככה אבל זה מה שנכתב כשפותחים:

400. זו שגיאה.

לא ניתן לעבד את הבקשה באמצעות השרת מכיוון שהיא פגומה. אין לנסות שוב את הבקשה הזו. זה כל מה שאנחנו יודעים.
הקישור שהעלתי הוא קישור שלא קיים, שמתי אותו רק בשביל הדוגמה

יובל א

משתמש פעיל
הקישור שהעלתי הוא קישור שלא קיים, שמתי אותו רק בשביל הדוגמה
זה לא הקישור שאתה כתבת. ובכל זאת הקישור של @חיים יערי לא נפתח כשמורידים את הכוכביות כי זה קובץ שהתפרסם לציבור, צריך קישור שעדיין לא התפרסם ולא משנה אם אחרי שהתפרסם שמים כוכביות

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
תגידו מה יהיה?
אני משתגע,
יש כמויות הזויות של פודקאסטים טובים על נושאים שונים,
בלי שום בעיה שסתם חסומים...
מה אפשר לעשות עם זה???

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה