תאונה פגעה באוטו והשאירה פרטים מפוברקים מה עושים

חיולה

משתמש מקצוען
מישהי פגעה לי באוטו ביציאה מהחניה (הייתי ברכב כשזה קרה)
היא יצאה והתחילה לצעוק עלי שאני האשמה ובסוף בקושי הסכימה לתת פרטים
היא נתנה שם ומספר טלפון
ורק בבית גיליתי שנתנה מספר טלפון מפוברק כי גם חסר ספרה וגם המספרים הם לפי הסדר (053556789)
יש מה לעשות ואיך למצוא אותה?
אין לי מצלמות ברכב

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
גם אם יש לך את הפרטים שלה, מה יעזור לך? היא הרי לא מודה באשמה, אז חברת הביטוח שלה ממילא תגרור רגליים ולא תסכים לשלם לך על הנזק. מה שנותר לך זה לתבוע את חברת הביטוח שלך. זה לא נעים, זה יוסיף לך על דמי הביטוח השנתיים, אבל יסדרו לך את הנזק תוך זמן קצר.
ודרך אגב, פעם הבאה שלא תהיה, תבקשי לראות מסמכים (כלומר, מסמכי רכב, ביטוח וכו') ותבדקי מולה את המספר שלה.

חיולה

משתמש מקצוען
ואוו.
לא לקחת מספר רכב?
לא
כי לא הסכימה לתת כלום בקושי שם וטלפון (אישה חילונית..)
הטלפון בוודאות מפוברק, השם אני לא בטוחה כי הבת שלה אמרה אותו
בעיר שאני גרה יש רק מישהי אחת בשם הזה והתקשרתי והיא אמרה שהיא בכלל לא גרה שם אלא בעיר אחרת וזה לא היא ואיימה שלא אעיז להתקשר אליה יותר מה שמחשיד אותי שזה אכן היא אבל אין לי איך להוכיח בוודאות

גם אם יש לך את הפרטים שלה, מה יעזור לך? היא הרי לא מודה באשמה, אז חברת הביטוח שלה ממילא תגרור רגליים ולא תסכים לשלם לך על הנזק. מה שנותר לך זה לתבוע את חברת הביטוח שלך. זה לא נעים, זה יוסיף לך על דמי הביטוח השנתיים, אבל יסדרו לך את הנזק תוך זמן קצר.
ודרך אגב, פעם הבאה שלא תהיה, תבקשי לראות מסמכים (כלומר, מסמכי רכב, ביטוח וכו') ותבדקי מולה את המספר שלה.
יש לי
לפחות לתבוע אותה
זו עבירה על החוק לא להשאיר פרטים במקרה של תאונה
ופה זה יותר חמור שהיא שקרה (ואם זה אכן המספר שלה כמו שכתבתי למעלה והיא הכחישה שוב שזה היא אז עוד יותר..)

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
עושים עבודת בילוש קטנה.
חוזרים למקום מחפשים מצלמות,
בודקים שעה, לפי שיחות טלפון וכדו'.
בנוסף את צריכה להשיג הודאה שלה שהיא פגעה,
את מקליטה שיחה שאת אומרת עובדות והיא מגיבה להן.
ועוד משהו את השיחה כדאי שינהל גבר, אחד סוג שלא נבהל.
(המידע ממישהי שעובדת בביטוח)

חיולה

משתמש מקצוען
אוי.
אבל מספר רכב גלוי לכל
יש לך עדים לתאונה?

ובכמה מסתכם הנזק?
האמת היא שלא מדובר בי אלא בבן משפחה מבוגר שכנראה לא ידע מה לעשות במקרה כזה ונבהל מהצעקות
לפי מה שהוא מתאר היו אנשים שם שאמרו לה שזה לא מוסרי והיא חייבת לתת את הפרטים אבל הוא לא חשב לקחת מהם מספרי טלפון

אני לא יודעת לומר סכום אבל מדובר בשריטה של כ10 ס"מ טויוטה אוריס 2019 היברידית

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מישהי פגעה לי באוטו ביציאה מהחניה (הייתי ברכב כשזה קרה)
היא יצאה והתחילה לצעוק עלי שאני האשמה ובסוף בקושי הסכימה לתת פרטים
היא נתנה שם ומספר טלפון
ורק בבית גיליתי שנתנה מספר טלפון מפוברק כי גם חסר ספרה וגם המספרים הם לפי הסדר (053556789)
יש מה לעשות ואיך למצוא אותה?
אין לי מצלמות ברכב
להגיש תלונה במשטרה (הם יכולים לעקוב במצלמות רחוב לפי התיאור) יש בזה גם תועלת לגבי הביטוח
בשורות טובות

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
בעיר שאני גרה יש רק מישהי אחת בשם הזה והתקשרתי והיא אמרה שהיא בכלל לא גרה שם אלא בעיר אחרת וזה לא היא ואיימה שלא אעיז להתקשר אליה יותר מה שמחשיד אותי שזה אכן היא אבל אין לי איך להוכיח בוודאות
אפשר לנסות ללכת בשעת ערב/לילה לכתובת הזו ולראות אם הרכב הפוגע אכן חונה שם. בהזדמנות זו ניתן לקחת מספר רכב (ללא ידיעת הפוגעת על הביקור..)

לגבי אשמה,
ממש לא משנה לחברת הביטוח אם המבוטח מודה באשמה או לא.
מה שמשנה לחברת הביטוח זו הגירסה לאירוע. כלומר אם אדם בלם בפתאומיות וצ"ג נכנס בו מאחור כתוצאה מזה- זה לא משנה ששניהם יודו שהקדמי אשם. החוק הוא שיש לשמור מרחק בלימה מספק גם עבור עצירת חירום ולכן האחורי אשם.
אבל אם למשל האחורי יספר סיפורי סבתא שהקדמי נסע רוורס- תהיה בעיה עם הביטוח.
הרבה פעמים מוקדי הנזק של שני הרכבים יכולים ללמד הרבה על הגירסה הנכונה,
וכמו שכבר אמרו פה- הכי טוב לנסות להשיג מצלמות אבטחה מהאזור, בהקדם.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
עושים עבודת בילוש קטנה.
חוזרים למקום מחפשים מצלמות,

בודקים שעה, לפי שיחות טלפון וכדו'.
בנוסף את צריכה להשיג הודאה שלה שהיא פגעה,
את מקליטה שיחה שאת אומרת עובדות והיא מגיבה להן.
ועוד משהו את השיחה כדאי שינהל גבר, אחד סוג שלא נבהל.
(המידע ממישהי שעובדת בביטוח)
ובסוף לכתוב מותחן עלילתי..
אבל בגדול, אין אפשרות לגשת למצלמות (של העייריה ועא"כ של אדם פרטי) בלי אישור משטרה,
כך שמומלץ לפעול לפי מה שנכתב לעיל

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ובסוף לכתוב מותחן עלילתי..
אבל בגדול, אין אפשרות לגשת למצלמות (של העייריה ועא"כ של אדם פרטי) בלי אישור משטרה,
כך שמומלץ לפעול לפי מה שנכתב לעיל
בטח שאפשר לגשת למצלמות של עסקים ופרטיים, פשוט מספרים מה קרה ומבקשים עזרה, עשיתי את זה כמה פעמים.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
בטח שאפשר לגשת למצלמות של עסקים ופרטיים, פשוט מספרים מה קרה ומבקשים עזרה, עשיתי את זה כמה פעמים.
אתה יכול לגשת אבל לא בטוח שהוא יסכים לתת לך להסתכל במצלמות, בשונה מהמשטרה
מניסיון שלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה