מידע שימושי פגוש לעגלת יויו

פ.ה.

משתמש חדש
אני קניתי ב15$ באלי אקספרס, וחיברתי ליויו מקורי.
החזיק מעולה ויציב מאד!
הבעיה היתה הבת שלי שדחפה אותו עם הרגליים עד שנשבר לו...
מאד אהבתי אותו כי הוא פתר את הבעיה שהילד לא יושב מספיק יציב
ממש מומלץ!

ראיתי שיש גם פגוש כמו מגש עם מקום לכוס, נראה לי אפילו יותר מוצלח ממה שהיה לי,
יש באלי אקספרס הרבה סוגים, איזה מהם הוא הטוב?

חיה בד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש באלי אקספרס הרבה סוגים, איזה מהם הוא הטוב?
c-8&pdp_ext_f=%7B"sku_id"%3A"65953551442"%7D&pdp_npi=2%40dis%21ILS%21%2185.72%21%21%21%21%21%400b0a187916556405856818531ed49e%2165953551442%21sea

זה עם כיסוי עור

תות פשוט

משתמש מקצוען

אסתיס

משתמש מקצוען
קופצת..
מחפשת כבר המון זמן פגוש לבוגבו בי 3 ולא מוצאת.
באלי, לא מצאתי משהו עם המלצות טובות..

תות פשוט

משתמש מקצוען
קופצת..
מחפשת כבר המון זמן פגוש לבוגבו בי 3 ולא מוצאת.
באלי, לא מצאתי משהו עם המלצות טובות..
קש לא מניסיון

naamatc

משתמש פעיל
גם אני קניתי ליויו מאלי אקספרס, יצא באיזור ה 70 ש"ח
יש לי אותו מעל שנה ומרוצה מאד

פ.ה.

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה